بازیگران در پشت صحنه سریال نون خ با لباس زیبای محلی +تصاویر

بازیگران در پشت صحنه سریال نون خ با لباس زیبای محلی +تصاویرسینمای ایران و جهان

سریال طنز تلویزیونی سعید آقاخانی با نام نون خ فصل اول آن به پایان رسید و عکس های زیبا از بازیگران با لباس محلی در پشت صحنه این سریال منتشر شده است

سریال نون خ امشب فصل اول آن از شبکه یک سیما به اتمام رسید و صحنه های جالبی از رسوم مردم کرد در عروسی را نشان داده بود. این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی بازیگر محبوب سریال های طنز تلویزیونی ساخته شده بود و علی صادقی و نعیمه نظام دوست از بازیگران حوزه طنز در این سریال حضور داشتند. در ادامه عکس های از بازیگران این سریال در پشت صحنه با لباس های زیبای محلی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های بازیگران سریال نون خ

نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که در سه فصل به کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده و در نوروز ۱۳۹۸ برای شبکه یک آماده شده بود. سریال «ن. خ.» مخفف نقش سعید آقاخانی در این سریال (نورالدین خانزاده) است. این سریال با لهجهٔ فارسی کرمانشاهی ساخته شده‌ است.

سریال نون خ

بازیگران سریال طنز نون خ

سریال نون خ

سعیدآقاخانی و حمیدرضا آذرنگ

سریال نون خ

سریال تلویزیونی نون خ

درباره سریال نون خ سعید آقاخانی بیشتر بدانید

ن. خ. یازدهمین سریال کارنامه ده ساله سعید آقاخانی در مقام کارگردان به حساب می‌ آید. هنرمندی که در همه مدیوم‌ ها خوش درخشیده و با داشتن سابقه خوب سینمایی، همیشه وزن کارنامه تلویزیونی‌ اش چه در سمت کارگردان و چه بازیگر و نویسنده سنگین‌ تر بوده و از دهه ۷۰ تاکنون، هیچ‌ وقت مخاطبان و علاقه‌ مندان فراوان کار‌های شاد و شیرین خود را با گیشه عوض نکرده است.

سریال نون خ

بازیگران سریال طنز نون خ

سریال نون خ

بازیگر سریال تلویزیونی نون خ

نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌ گردان است و داستان سریال نون خ یک درام طنز می باشد. کاراکتر اصلی داستان نورالدین خانزاده است که بعدا بصورت مخفف ن.خ شناخته می شود، او معتمد و امین کشاوارزان است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی دجار مشکلاتی می شود.

سریال نون خ

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان دختر نورالدین

سریال نون خ

پشت صحنه سریال نون خ

از بازیگران این سریال می توان به سعیدآقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضاحنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و …اشاره کرد.

سریال نون خ

علی صادقی و عابدین رضایی

سریال نون خ

بازیگران سریال طنز نون خ

سریال نون خ

حمیدرضا آذرنگ

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  جدیدترین عکس های افسانه پاکرو بازیگر زن در برنامه سین مثل سریال
تاریخ بروزرسانی : 2019-04-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو