فریبا نادری در پشت صحنه سریال ستایش با آدم های خاص +تصاویر

فریبا نادری در پشت صحنه سریال ستایش با آدم های خاص +تصاویر سینمای ایران و جهان

فریبا نادری بازیگر جوان کشورمان عکس های از پایان کار سریال ستایش ۳ با بایگران و عوامل این سریال پرطرفدار در صحفه شخصی اش منتشر کرده است

فریبا نادری بازیگر ایرانی در صحفه شخصی اش از پایان کار سریال ستایش ۳ خبر داد و اعلام کرد که روزهای خوبی در کنار همکارانش داشته است. سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی یکی از پر طرفدارترین سریال های بود که بیننده های زیادی را به پای تلویزیون می کشاند و حالا باید دید این سریال کی بر روی آنتن می رود. در این سریال نرگس محمدی , داریوش ارجمند , سیما تیرانداز , فریبا نادری , مهدی سلوکی و …هنرنمایی کرده اند. در ادامه عکس های را که فریبا نادری در صحفه شخصی اش منتشر کرده است را در نیک صالحی می بینید

فریبا نادری در سریال ستایش

فریبا نادری در اینستاگرامش نوشت : بودن در کنارِ یه سری ادمها هم حالت رو خوب میکنه هم یاد میگیری ازشون. داریوش ارجمند و سعید سلطانی و أرمان زرین کوب و همه تیمِ حرفه ای ستایش از اون ادمها بودن ک دوست داشتم هر روز رو در کنارشون کار میکردم. چه زود تموم شد این روزهای خوب.

سریال ستایش

فریبا نادری , داریوش ارجمند

سریال ستایش

بازیگران در پشت صحنه سریال ستایش

سریال ستایش

فریبا نادری

درباره سریال ستایش سه بیشتر بدانید

گفتنی است سریال «ستایش ۳» در فصل جدید خود دستخوش تغییراتی شده که از جمله این تغییرات می‌توان به بازی نکردن «رامسین کبریتی» در این سریال اشاره کرد. او در این سریال نقش صابر پسر داریوش ارجمند را بازی می‌کرد که با پیوستن به شبکه جم، بازیگر دیگری به نام یاسر حق‌شناس نقش او را ایفا می‌کند.

لاله مرزبان هم بازیگر جایگزین نقش دختر ستایش در این فصل خواهد بود. پیش از این حدیث میرامینی این نقش را ایفا می‌کرد و این بازیگر نیز از حضور در این سریال انصراف داد.

به تازگی فرهاد جم در نقش حاجی بهبودی به سریال «ستایش ۳» پیوسته است. همچنین حمید گودرزی که چندی پیش به جمع بازیگران این سریال پیوست بنا به دلایل شخصی از حضور در سریال کناره گیری کرد و شهرام پور اسد جایگزین وی شد.

سریال ستایش

نرگس محمدی , داریوش ارجمند , مهدی سلوکی

سریال ستایش

بازیگران سریال ستایش

سریال ستایش

پایان کار ستایشی ها

نرگس محمدی، داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، فریبا نادری، مهدی سلوکی، رضا داوود نژاد، مهدی میامی و …
از دیگر بازیگران این سریال هستند.

گفتنی است: سعید مطلبی نگارش «ستایش ۳» را در ۳۰ قسمت بر عهده دارد. همچنین فصل ۱ و ۲ ستایش، در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد.

سریال ستایش

نرگس محمدی , فریبا نادری

سریال ستایش

صحنه ای از ستایش ۲

سریال ستایش

فریبا نادری

باشگاه خبرنگاران , صحفه شخصی فریبا نادری

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-11-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :