عکس های آناهیتا افشار با استایلی شیک در جشنواره فیلم بوسان

عکس های آناهیتا افشار با استایلی شیک در جشنواره فیلم بوسان سینمای ایران و جهان

آناهیتا افشار بازیگر فیلم سینمایی هفت و نیم به کارگردانی برادران محمودی در جشنواره فیلم بوسان کره جنوبی در مراسم فرش قرمز فیلمش با استایلی زیبا حضور یافته بود.

فیلم سینمایی هفت و نیم که محصول مشترک ایران و افغانستان می باشد ساخته برادران محمودی است که در جشنواره بین اللملی فیلم بوسان کره جنوبی به نمایش درآمده است و با استقبال خوبی همراه شده بود. در این مراسم آناهیتا افشار و ندا جبرئیلی بازیگران این فیلم در مراسم فرش حضور داشتند. در ادامه عکس های آناهیتا افشار بازیگر فیلم هفت و نیم در جشنواره بوسان را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های آناهیتا افشار در کره جنوبی

استایل آناهیتا افشار در مراسم فرش قرمز جشنواره بین المللی فیلم بوسان برای فیلم سینمایی «هفت ونیم» ساخته برادران محمودی که در این جشنواره با استقبال خوبی روبرو شده است.

آناهیتا افشار در جشنواره بوسان

عکس های آناهیتا افشار در کره جنوبی

آناهیتا افشار

استقبال از فیلم «هفت و نیم» برادران محمودی در جشنواره بوسان

جشنواره فیلم بوسان که از بزرگترین و معتبرترین جشنواره فیلم آسیا است از ۳ تا ۱۲ اکتبر در بوسان کره جنوبی در حال برگزاری است وفیلم سینمایی «هفت و نیم» به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی به عنوان نماینده سینمای ایران و افغانستان در این جشنواره در روز‌های ۶، ۱۰ و ۱۱ اکتبر به نمایش درآمد.

آناهیتا افشار و نوید محمودی

آناهیتا افشار , نوید محمودی , ندا جبرئیلی

عکس های آناهیتا افشار در فرش قرمز فیلم بوسان

پس از سه نوبت نمایش این فیلم، نشست نقد و برسی فیلم با حضور نوید محمودی، آناهیتا افشار، ندا جبرئیلی، دانشجویان سینما و مخاطبان برگزار شد.

آناهیتا افشار و ندا جبرئیلی

آناهیتا افشار

بیشتر سوالات در این نشست پیرامون وضعیت و حقوق زنان در ایران بود و اینکه یک کارگردان مرد در ایران فیلمی زنانه ساخته است برای آن‌ها بسیار جالب بود. همچنین برخی از حاضران با اشاره به جهان شمول بودن مسائلی که در فیلم مطرح شده تاکید کردند بسیاری از مشکلاتی که برخی شخصیت‌ های فیلم با آن روبرو بودند در کشور‌های دیگرهم وجود دارد و مختص یک منطقه نیست.

عکس های جدید آناهیتا افشار

آناهیتا افشار در جشنواره بوسان

پوستر فیلم هفت و نیم

میزان , صحفه شخصی اناهیتا افشار

همچنین بخوانید :  صحبت های درگوشی مهناز افشار و همسرش! + تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :