علی جلیلوند تهیه کننده “بدون تاریخ، بدون امضا” : این فیلم را شما نابود کردید!

علی جلیلوند تهیه کننده “بدون تاریخ، بدون امضا” : این فیلم را شما نابود کردید! سینمای ایران و جهان

این فیلم برای اولین‌ بار در تاریخ اکران پردیس کورش ، توانست در مدت زمان چهل دقیقه در ۹ سانس فوق‌ العاده اکران شود و مخاطبان تا ساعاتی از شب در کنار عوامل «بدون تاریخ ، بدون امضاء» به تماشای این فیلم نشستند.

علی جلیلوند : «تا کنون که چهار هفته از اکران فیلم گذشته، به رقم فروش بیش از چهارمیلیارد رسیده‌ایم، اگر قبل از اکران هزار نفر از من می‌پرسیدند که آیا می‌توانی در این فصل یعنی زمانی که جشنواره فیلم فجر تازه تمام شده است و مردم اُوِردوز فیلم هستند، این مقدار بفروشی؟ می‌گفتم نه، ولی «بدون تاریخ، ‌بدون امضاء» در سه روز نخست اکران خود، توانست رکورد فروش فیلم‌های اجتماعی را از آن خود کند.

نوید محمدزاده نوید محمدزاده در فیلم بدون تاریخ بدون امضا" src="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲-۵۰۰x291.jpg" alt="علی جلیلوند" width="500" height="291" srcset="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲-۵۰۰x291.jpg 500w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲-۳۰۰x175.jpg 300w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲-۷۶۸x448.jpg 768w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲-۱۰۲۴x597.jpg 1024w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/03/علی-جلیلوند-۲٫jpg 1280w" sizes="(max-width: 500px) 100vw, 500px" />

نوید محمدزاده در فیلم بدون تاریخ بدون امضا

گفته های علی جلیلوند به سازمان سینمایی

تهیه کننده «بدون تاریخ، بدون امضا» می‌گوید:‌
«به حضرات هم گفتم که شما رسما مرا و فیلم ما را نابود کردید.
آن هم چه فیلمی؟ فیلمی که یک سال است خودتان هر بار که مرا می‌بینید دائم از آن تعریف می‌کنید و تبریک می‌گویید. این فیلم را شما نابود کردید و نه هیچ‌کس دیگر.

علی جلیلوند

وحید جلیلوند و علی جلیلوند

من قبل از اینکه، این مسائل معلوم شود از آنجا که می‌دانستم شورای صنفی تشکیل نمی‌شود و قرار است چند نفر در یک اتاق بنشینند و تصمیم بگیرند، با آقای هاشمی و فرجی صحبت کردم و هر دو بزرگوار از خواسته‌ی من حمایت کردند. با این حال خوشحالم تا زمانی که آتش دَم خانه‌ام نرسیده بود هم، اعتراض کردم. اصلا شرایط به گونه‌ای شده است که شب می‌خوابی و صبح بلند می‌شوی یک تصمیم جدید اعلام می‌کنند.

او با اشاره به وضعیت فیلم‌های «عصبانی نیستم» و «آشغال‌های دوست‌داشتنی» گفت:
«مدتی قبل برای حمایت از آقای درمیشیان نامه‌ای فرستادند که وظیفه‌ام حمایت بود. از آقای امیریوسفی هم حتما حمایت می‌کنم چون می‌دانم چقدر سختی می‌کشند.
این چه بلایی است که سر برخی فیلم‌ها می‌آورید؟
واقعا فیلمی مثل «عصبانی نیستم» چه خطری برای نظام دارد؟

چرا حرف جدی اینقدر برای‌ مان خطرناک است که این‌همه فشار براى عدم اکران یک فیلم مى‌ آوریم ، اما کمدی سخیفی که قرار است یکسری شوخی‌ هاى جلف داشته باشد، خطر ندارد؟ مثل تلویزیون که در آن استاد شجریان برای دین و دنیاى مردم خطرناک است ، ولی گروه‌ها و بندهاى مبتذل هیچ خطرى ندارند.اصلا احساس نمی‌کنید که در حال یاد دادن ابتذال به مردم هستید؟

 

درباره فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» بیشتر بدانید

فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند از دقایق ابتدایی اکران ،‌
با استقبال مخاطبان مواجه شد و در هفته اول اکرانش حدود صد و بیست اکران فوق‌ العاده در سینماهای تهران داشته است. این فیلم برای اولین‌ بار در تاریخ اکران پردیس کورش ، توانست در مدت زمان چهل دقیقه در ۹ سانس فوق‌ العاده اکران شود و مخاطبان تا ساعاتی از شب در کنار عوامل «بدون تاریخ ، بدون امضاء» به تماشای این فیلم نشستند.

علی جلیلوند

وحید جلیلوند کارگردان فیلم بدون تاریخ بدون امضا

«بدون تاریخ‌ ، بدون امضاء» در ادامه حضور موفق در جشنواره‌ های معتبر جهانی ،
از بامداد ۲۵ بهمن‌ماه به سرگروهی سینما قدس ، در سینماهای تهران و شهرستان‌ها اکران شد.

امیر آقایی ، هدیه تهرانی ، سعید داخ ، علیرضا استادی و نوید محمدزاده ، با معرفی زکیه بهبهانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

درباره جوایز فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» بیشتر بدانید

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند که نماینده ایران در بخش رقابتی «افق‌ ها» این جشنواره بود،
دو جایزه بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد این بخش را به دست آورد.

نوید محمدزاده برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد را برد و جلیلوند هم جایزه کارگردانی را از آن خود کرد.

علی جلیلوند

نوید محمدزاده بازیگر فیلم بدون تاریخ بدون امضا

این در حالی‌ست که جایزه بهترین فیلم «افق‌ ها» به عنوان مهم‌ترین جایزه این بخش به «نیکو، ۱۹۸۸» به کارگردانی سوزانا نیچیارلی اهدا شد و فیلم «کانیبا» ساخته لوسین کاستینگ تیلور و وارنا پاراول جایزه ویژه هیات داوری را برد.

جایزه بهترین بازیگر زن به لینا کوردی برای فیلم «تقدیس شده» اهدا شد.
جایزه بهترین فیلمنامه هم به فیلم «آیه‌های فراموشی» محصول شیلی و به کارگردانی علیرضا خاتمی کارگردان ایرانی اهدا شد.

علی جلیلوند

امیر آقایی و وحید جلیلوند و نوید محمدزاده

فیلم نیوز – خبرآنلاین – آی سینما

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :