عروسی نیلوفر شهیدی بازیگر مشهور کشورمان با میکاپی متفاوت

عروسی نیلوفر شهیدی بازیگر مشهور کشورمان با میکاپی متفاوت سینمای ایران و جهان

نیلوفر شهیدی بازیگر سریال های گاندو و مرضیه عروس شده است و عکس های از مراسم ازدواج او در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در ادامه می بینید.

امروز عکس های خبر از عروسی بازیگر زیبا و کم حاشیه کشورمان نیلوفر شهیدی می دهد که با میکاپی زیبا در کنار همسرش حضور دارد. هنوز جزئیات زیادی از مراسم عروسی بازیگر سریال مرضیه منتشر نشده است. اما در صحفه شخصی آرایشگر وی عکس های از این عروس زیبا منتشر شده است. در ادامه عروسی نیلوفر شهیدی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

مراسم عروسی نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی بازیگر جوان ایرانی و فرزند اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی فیلم برداری سینما و تلویزیون کشورمان عروس شد. نیلوفر شهیدی بازیگر ۳۸ سال به تازگی در سریال های گاندو به کارگردانی جواد افشار و مرضیه به کارگردانی فلورا سام نقش آفرینی کرده است.

نیلوفر شهیدی و همسرش

میکاپ زیبای نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی در سریال‌ های نظیر به کجا چنین شتابان، لیسانسه‌ ها و مرضیه ایفای نقش کرده است. وی یکی از چندین بازیگر سریال «گاندو» بود که در نقشی متفاوت ایفای نقش کرد.

عروسی نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی و مریم رهنما آرایشگرش

عکس های عروسی نیلوفر شهیدی بازیگر سریال مرضیه

گفتنی است اولین فیلم سینمایی وی با نام سینما سوخته به کارگردانی مهرشاد کارخانی اکران عمومی نشد. مجموعه تلویزیونی زمستان گرم به کارگردانی رسول صانعی که آذر ۹۳ از شبکه تهران پخش شد، نیز از آثار او می باشد. سریال پلیسی سایبر نیز از جمله کارهای وی می باشد.

نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی در سریال مرضیه

نیلوفر شهیدی بازیگر ایرانی

ماجرای مخالفت پدر نیلوفر شهیدی با بازیگر شدن وی

همچنین بخوانید :  عکس های عروسی فرشته آلوسی و محمودرضا قديريان چهره های مشهور ایرانی

وی که دختر اسفندیار شهیدی تصویربردار سینمای ایران است در پایان درباره مخالفت پدرش با حضور او در عرصه بازیگری بیان کرد: اوایل قرارداد می‌ بستم و منتظر می‌ شدم جلوی دوربین بروم بعد می‌ شنیدم پدر با عوامل پروژه مورد نظر تماس می‌ گرفت که اگر می‌ شود نیلوفر را جلوی دوربین نبرید ولی از بعد از «به کجا چنین شتابان» اتفاق خوبی برای من رخ داد و الان پدرم یکی از طرفدارانم است.

نیلوفر شهیدی و پدرش

نیلوفر شهیدی و برادرش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-11-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :