عکس های مراسم عروسی الهام حمیدی بازیگر ایرانی از حلقه تا میکاپ عروس

عکس های مراسم عروسی الهام حمیدی بازیگر ایرانی از حلقه تا میکاپ عروسسینمای ایران و جهان

الهام حمیدی بازیگر سرشناس کشورمان با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش خبر از ازدواج خود داد و شادی این روز به یادماندنی را با دوست دارانش به اشتراک گذاشته است

الهام حمیدی بازیگر کشورمان در صحفه شخصی اش خبر از ازدواج مجدد خود داده است. وی سال ها قبل یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته است. وی علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون به عنوان مدل نیز فعالیت دارد. بازیگری مسافری از هند در سن بیست سالگی ازدواج کرده است اما در برنامه دورهمی صحبتی از ازدواج ناموفق خود نکرده است. در ادامه ضمن تبریک به خانم الهام حمیدی هنرپیشه معروف ایرانی عکس های از میکاپ زیبای وی در روز مراسم عروسی الهام حمیدی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عروسی الهام حمیدی بازیگر معروف ایرانی

الهام حمیدی، زاده ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون، با به اشتراک گذاشتن عکسی در اینستاگرام به همراه متنی شاعرانه، از ازدواج خود خبر داد.

عروسی الهام حمیدی

حلقه های ازدواج الهام حمیدی

خبر ازدواج ازدواج الهام حمیدی بازیگر ایرانی در اینستاگرام

الهام حمیدی در اینستاگرامش نوشت : ای در دل من، میل و تمنا، همه تو ! وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو ! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

عروسی الهام حمیدی

میکاپ الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر

الهام حمیدی و دوستش

خانوم الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

عروسی الهام حمیدی

عکس های مراسم عروسی الهام حمیدی

عروسی الهام حمیدی

الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر

عکس های الهام حمیدی

الهام حمیدی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت وی با سریال پرمخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری بوده است. وی در سال ۸۳ بخاطر بازی در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما بدست آورد.

عروسی الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

عروسی الهام حمیدی

الهام حمیدی

الهام حمیدی در برنامه دورهمی درباره ازدواجش گفت تا حالا ازدواج نکرده در حالی که این مسئله حقیقت نداشت و یک بار در سن ۲۰ سالگی ازدواج کرده بود. این ماجرا جنجال زیادی را در فضای مجازی درست کرد که باعث شد او در یک مصاحبه ویدئویی پاسخ این ماجرا را بدهد.

عروسی الهام حمیدی

الهام حمیدی و پدرش

عروسی الهام حمیدی

الهام حمیدی

بازی زیبای او در سریال زیر تیغ در سال ۱۳۸۵ و نقش بیاد ماندنی اش در سریال یوسف پیامبر در نقش همسر یوزراسیف سال ۸۷ او را محبوب تر از گذشته کرد

همچنین بخوانید :  نصرالله رادش بازیگر سریال های طنز از بیوگرافی تا ازدواج + تصاویر

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-02-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامویدئودکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری