صفحه اینستاگرام بازیگر مشهور زن ایرانی هک شد

صفحه اینستاگرام بازیگر مشهور زن ایرانی هک شدسینمای ایران و جهان

صفحه اینستاگرام بازیگر مشهور زن ایرانی هک شدReviewed by Admin on Jun 22Rating: گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران سر صحنه‌ی فیلمبرداری سریال «شهرزاد» بود که خبر هک شدن صفحه‌ی اینستاگرامش را شنید. او بلافاصله متنی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا دنبال کنندگان این صفحه متوجه شوند، مطلبی که از طرف او […]

صفحه اینستاگرام بازیگر مشهور زن ایرانی هک شدReviewed by Admin on Jun 22Rating:

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران سر صحنه‌ی فیلمبرداری سریال «شهرزاد» بود که خبر هک شدن صفحه‌ی اینستاگرامش را شنید.

او بلافاصله متنی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا دنبال کنندگان این صفحه متوجه شوند، مطلبی که از طرف او ارسال‌شده و دنبال کنندگانش را هم تگ کرده هیچ ارتباط به او ندارد.

این البته نخستین باری نیست که صفحه یک بازیگر در دنیای مجازی هک می‌شود و هکرها مطلبی را از طرف او برای دیگران می‌فرستند.

گلاره عباسی نوشته: «دوستان عزیز و همراهان دوست‌داشتنی، من الان سر پروژه‌ی «شهرزاد» و در شهرک سینمایی هستم و دسترسی به اینترنت اینجا سخت است و هیچ اطلاعی از مطلبی که در صفحه‌ی من هک شده و شما عزیزان را تگ کرده ندارم. حضور شما همیشه باعث افتخار من بوده و من همیشه چشم‌انتظار کامنت‌های شما و انرژی‌های خوب شما بوده‌ام. متوجه دشمنی و آزار دوستانی که دست به حرکات این‌گونه می‌زنند، نمی‌شوم و نمی‌دانم چرا این حرکت صورت گرفت.»

همچنین بخوانید :  «نیکی کریمی» در کنار پت و مت+ عکس

حدود یک ساعت بعد لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون هم این مطلب را منتشر کرد: «بی‌اخلاقی در فضاى مجازى… الآن مطلع شدم که صفحه دوست عزیزم خانم گلاره عباسی هک شده و از طرف ایشان مطالبى ناشایست براى هوادارانش ارسال‌شده… از همه دوستانى که در این مدت همراه او بودید می‌خواهم که کمى صبور باشید… زمان همه‌چیز را آشکار می‌کند.»

خبرآنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2015-06-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو