شایلین رحیمی خو در جشن پایان فیلمبرداری سریال مرضیه +تصاویر

شایلین رحیمی خو در جشن پایان فیلمبرداری سریال مرضیه +تصاویر سینمای ایران و جهان

ماه چهره خلیلی در صحفه شخصی اش از جشن پایان فیلمبرداری سریال مرضیه و پایان کار شایلین رحیمی خو بازیگر خردسال این سریال عکس های را منتشر کرده است.

شایلین رحیمی خو بازیگر سریال مرضیه است که در نقش دختر خردسال مرضیه به نام سوگل نقش آفرینی می کند. این بازیگر خردسال در اولین سریال تلویزیونی خود درخشیده و تا کنون در یک فیلم کوتاه نیز بازی کرده است. گفتنی است سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی می باشد. در ادامه تصاویر سوگل در سریال مرضیه را در نیک صالحی مشاهده کنید

شایلین رحیمی خو بازیگر سریال مرضیه

سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی همسرش مجید اوجی می باشد که در این شب ها از شبکه دو سیما در حال پخش می باشد.

بازیگرانی چون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، پژمان بازغی، ماه چهره خلیلی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و آتیلا پسیانی در این سریال به ایفای نقش پرداختند اما هنرمند خردسال این سریال شایلین رحیمی در نقش سوگل دختر مرضیه یعنی دختر امیرحسین صدیق و ماه چهره خلیلی هنرنمایی کرده است.

شایلین رحیمی و ماه چهره خلیلی

سوگل سریال مرضیه در کنار مادرانش

پدر و مادر واقعی شایلین رحیمی

توضیحات فلورا سام کارگردان سریال در خصوص داستان سریال مرضیه

همچنین بخوانید :  مینا دلشاد بازیگر جوان نقش عزت در سریال ستایش 3

در حقیقت نگاه می‌کنیم در جامعه‌ای که ۱۰ روز ماه محرم تعداد زیادی از پیروان امام حسین(ع) عزاداری می‌ کنند، این آدم‌ها در برابر ظلمی که در جامعه هست چه واکنشی باید نشان دهند؛ ما وارد این قضیه شدیم و خیلی وارد جزئیات مسئله پرونده‌های اقتصادی نشدیم.

به نظرم کسی که متحول شده است و به تکیه رفته است، باید فرد درستی باشد؛ اگر کسی پایش را وارد تکیه می‌گذارد، اگر در برابر ظلمی که می‌بیند ساکت باشد بهتر است که نرود.

بازیگران و عوامل سریال مرضیه

فلورا سام و سوگل سریال مرضیه

شایلین رحیمی و پژمان بازغی

شایلین رحیمی و پدر و مادرش

صحبت های شایلین رحیمی خو درباره نقش سوگل در سریال مرضیه

شایلین رحیمی خو درباره نقش خود گفت: نقش سوگل را بازی می‌کنم دختر شادی هستم. اولین سریالی است که بازی می‌ کنم و یک فیلم کوتاه داشتم و دوست دارم بازیگری را ادامه بدهم.

گفتنی است مجموعه تلویزیونی «مرضیه» به کارگردانی فلورا سام هرشب ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه دو می رود.

عکس های بازیگر سریال مرضیه

تولد شایلین رحیمی

بازیگران سریال مرضیه

آخرین خبر , صحفه شخصی ماهچهره خلیلی

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi