تیپ زیبای چهره های مشهور در جشنواره فیلم کوتاه تهران +تصاویر

تیپ زیبای چهره های مشهور در جشنواره فیلم کوتاه تهران +تصاویر سینمای ایران و جهان

سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران دیروز با حضور بازیگران مشهور ایرانی شروع به کار کرد و تا ۲۲ آبان ادامه دارد

دیروز سی و پنچمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در پردیس سینمایی ملت شروع به کار کرد و گفتنی است این جشنواره تا ۲۲ آبان ماه ادامه دارد. برخی از چهره های معروف ایرانی از فیلم های این جشنواره دیدن کردند. از جمله ریحانه پارسا , مهراوه شریفی نیا , هلیا امامی , مینا وحید , نازنین بیاتی , زیبا کرمعلی و …در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه حضور یافتند. در ادامه تصاویر بازیگران در این جشنواره را در نیک صالحی مشاهده کنید.

حضور بازیگران در جشنواره فیلم کوتاه تهران

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۲٢ آبان در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است. گفتنی است که نخستین روز سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در حالی برگزار شد که از اولین ساعات صبح و شروع این جشنواره صف‌های طولانی برای دیدن فیلمها در مقابل سالن‌های نمایش فیلم تشکیل می‌شد و همین امر باعث شد که جشنواره به سانس فوق العاده هم برسد یا بسیاری از مخاطبان بر روی زمین و یا ایستاده به تماشای آثار بپردازند.

جشنواره فیلم کوتاه

هلیا امامی

جشنواره فیلم کوتاه

مهراوه شریفی نیا

جشنواره فیلم کوتاه

مینا وحید

خوب است بدانید : دومین روز  سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

دومین روز جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران هم پشت سر گذاشته شد و جشنواره به نیمه دوم خود رسید.

روز شنبه (۱۹آبان) در حالی سپری شد که ۱۴۹ فیلم کوتاه ملی و بین‌المللی در فرم داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی به نمایش درآمدند؛ در این روز هم مخاطبان سینما و اهالی رسانه همچنین اعضای خانواده سینما و داوران و مسئولین جشنواره در کنار یکدیگر به تماشای آثار نشستند.

البته با آنکه استقبال نسبتا خوب بود و کمتر سالن و سانسی بود که بدون صف اکران خودش را آغاز کند؛ اما شور و شوق روز گذشته خودش را (جمعه) نداشت، وقتی علت را به صورت تلفنی از برخی دوستان غایب خودمان جویا شدیم پاسخ‌های مختلفی شنیدیم، برخی مشکلات شخصی و برخی هم روز اداری و کاری را عامل این قصه می‌دانستند اما تعدادی هم ظاهرا از کیفیت آثار ناراضی بودند و ضمن آنکه متعجب بودند چگونه این آثار به جشنواره راه پیدا کرده است! علاقه‌ و انگیزه‌ای برای حضور در روزهای دیگر جشنواره نداشتند.

جشنواره فیلم کوتاه

مهراوه شریفی نیا در جشنواره فیلم کوتاه

جشنواره فیلم کوتاه

ریحانه پارسا

جشنواره فیلم کوتاه

زیبا کرمعلی

همچنین در سلسله نشست های تخصصی و علمی‌ای که تحت عنوان «بیست-سی وپنج» در حاشیه جشنواره برگزار می‌شود، روز شنبه «مجید شیخ انصاری» نشست تخصصی «سبک در سینما»، «علی‌رضا سمیع‌آذر» نشست‌ تخصصی «مینیمالیسم در هنر»، «سعید عقیقی» نشست «مینمالیسم در سینما» و «مجید برزگر» نشست  «مینیمالیسم در فیلم کوتاه» را برگزار کردند.

بخش بازار (مارکت) جشنواره هم که روز جمعه فعالیت خودش را آغاز نکرده بود، روز شنبه بنابرقول مسئولین جشنواره شروع به کار کرد.

جشنواره فیلم کوتاه

نازنین بیاتی

جشنواره فیلم کوتاه

زیبا کرمعلی

جشنواره فیلم کوتاه

ریحانه پارسا

تسنیم , شبکه های اجتماعی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-11-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :