سینماگران از ریاست جمهوری سبد کالای خانوار ماه رمضان می‌گیرند

سینماگران از ریاست جمهوری سبد کالای خانوار ماه رمضان می‌گیرندسینمای ایران و جهان

سینماگران از ریاست جمهوری سبد کالای خانوار ماه رمضان می‌گیرندReviewed by on Aug 4Rating: همزمان با میلاد با‌سعادت امام حسن مجتبی (‌ع‌)، توزیع سبد کالای خانوار ماه مبارک رمضان، اهدایی ریاست جمهوری، بین خانواده بزرگ سینمای ایران آغاز شد‌. خبرگزاری فارس، همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) توزیع سبد کالای خانوار ماه […]

سینماگران از ریاست جمهوری سبد کالای خانوار ماه رمضان می‌گیرندReviewed by on Aug 4Rating:

همزمان با میلاد با‌سعادت امام حسن مجتبی (‌ع‌)، توزیع سبد کالای خانوار ماه مبارک رمضان، اهدایی ریاست جمهوری، بین خانواده بزرگ سینمای ایران آغاز شد‌.
خبرگزاری فارس، همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) توزیع سبد کالای خانوار ماه مبارک رمضان، اهدایی ریاست جمهوری بین خانواده بزرگ سینمای ایران آغاز شد‌.

بنا بر گزارش دبیرخانه هیئت ساماندهی صنوف سینمایی، در پی درخواست این هیئت از ریاست جمهوری مبنی بر اختصاص سبد کالای خانوار ویژه ماه مبارک رمضان به اهالی سینما، این موضوع در شورای عالی سینما مطرح و محمود احمدی‌نژاد دستور ‌تامین و توزیع اقلام مورد اشاره را صادر کرد.

در پی این تصمیم به جز چند صنفی که روسای آن‌ها صریحا عدم همکاری خود را با این هیئت در ثبت قانونی اعلام کرده‌اند، با هیئت مدیره سایر صنوف برای اعلام فهرست اسامی اعضای آن‌ها، مکاتبه و پس از دریافت این فهرست‌ها بنابر تعداد اسامی واصله، حواله‌های سبد کالای خانوار را تحویل روسای صنوف مربوطه کرد.

بنا براین گزارش، حواله‌ها به جهت انقضای مصرف کالاها تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۱۷ مرداد‌ماه سال جاری معتبر بوده و مسئولین تشکل‌های سینمایی می‌باید آن‌ها را در ازای دریافت کپی کارت ملی و صنفی تنها در اختیار خود اعضا قرار دهند‌. البته بنا به تدابیر به عمل آمده از سوی دفتر ریاست جمهوری، ارائه کالاها در انبار، منوط به حضور شخص صاحب حواله نخواهد بود.

همچنین بخوانید :  دعوت از سینماگران ایرانی برای حضور در جشنواره تونسی

هیئت ساماندهی صنوف سینمایی، همزمان با پیگیری ثبت صنوف در مراجع قانونی‌، طرح‌های حمایتی دیگری را نیز جهت بهره‌مندی اهالی سینما از مزایای صنفی، رفاهی و معیشتی به مراجع ذیصلاح ارائه داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به اعلام موافقت ریاست جمهوری با تخصیص ۲۰۰۰ واحد مسکونی مهر به سینماگران اشاره کرد.

بدیهی است اعضای صنوفی که شورای مرکزی آن‌ها ضمن همکاری با هیئت ساماندهی، اساسنامه‌های خود را برای دریافت مجوزهای قانونی و برخورداری از شخصیت حقوقی به این هیات ارایه کرده یا در روزهای آتی نسبت به این امر اقدام نمایند، برای دریافت سهمیه ۲۰۰۰ عددی مسکن مهر در تهران _ مصوب شورای عالی سینما، در اولویت خواهند بود‌.

تاریخ بروزرسانی : 2012-08-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو