سلبریتی‌ های ایرانی در هیئت عزاداری از محمدرضا گلزار تا بنیامین بهادری +تصاویر

سلبریتی‌ های ایرانی در هیئت عزاداری از محمدرضا گلزار تا بنیامین بهادری +تصاویرسینمای ایران و جهان

اگر می خواهید بدانید که چهره های معروف هنری و ورزشی هر ساله در کدام هیئت به سوگواری می پردازند پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید

اگر دوست دارید بدانید چهره های معروف ایرانی در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان در کدام هیئت های عزاداری حضور دارند این مطلب را از دست ندهید. اینکه محمدرضا گلزار یا بهرام رادان و برخی چهره های مشهور ورزشی در کدام هیئت ها دیده شده اند کار بسیار آسانی است زیرا آن ها هر ساله در همان هیئت حضور می یابند و از میان هیئت های سوگواری در تهران باید گفت هیأت الرضا (ع) بیشترین ستاره ها را به خود دیده است و بسیاری از سلبریتی‌ های ایرانی در آن جا حضور می یابند. در ادامه تصاویری از چهره های معروف هنری و ورزشی را در هیئت ها در نیک صالحی ببینید

سلبریتی‌ های ایرانی در مراسم هیئت عزاداری

شاید برایتان جالب باشد که بدانید چهره‌های معروف کدام هیأت می‌روند؟ باید گفت هیأت الرضا (ع) شهر تهران پرستاره‌ترین هیأت در این چند سال اخیر بوده که با استقبال هنرمندان مشهور و ورزشکاران روبه‌رو شده است. هیأت الرضایی‌ها در چند سال اخیر معمولاً پذیرای بیشترین چهره‌های سرشناس بوده‌اند.

سلبریتی‌ های ایرانی

جهانگیر الماسی و رسول نجفیان

مثلا محمد رضا گلزار، بهرام رادان، حبیب کاشانی، محسن کاوه، علیرضا واحد نیکبخت، جهانگیر الماسی و رسول نجفیان.

سلبریتی‌ های ایرانی

محمدرضا گلزار

بنیامین بهادری؛ مسجد ارک

اما هیأت‌الرضا(ع) تنها مکان مذهبی نیست که در ماه محرم پاتوق چهره‌های سرشناس هنری و ورزشی است. بسیاری از چهره‌ها هنوز ترجیح می‌دهند مراسم عزاداری ماه محرم را در محله‌ قدیمی خود یا دیگر هیأت‌ها حضور داشته باشند. بنیامین بهادری و حسین یاری از چهره‌های سرشناسی هستند که هر از چندگاهی برای عزاداری به مسجد ارک می‌روند.

سلبریتی‌ های ایرانی

حمید گودرزی

حضور سلبریتی‌ های ایرانی در مراسم عزاداری ماه محرم

بنیامین که قبل از به شهرت رسیدن به عنوان خواننده پاپ، در جلسات مذهبی و هیأت‌ها حضور پررنگی داشته، این روزها هم مثل قبل در هیأت‌ها شرکت می‌کند و به عزاداری می‌پردازد. حمید گودرزی هم یکی دیگر از هنرمندان کشورمان در سال‌های اخیر در مراسم شام غریبان در حسینیه امام خمینی در عزاداری سید و سالار شهیدان حضور داشت.

طرفداران «سید‌مجید»

سلبریتی‌ های ایرانی

سلبریتی‌ های ایرانی در هیئت سیدمجید

بسیاری از چهره‌های هنرمند از طرفداران سیدحسن آقامیری، روحانی جوان و سیدمجیدبنی فاطمه مداح مشهورهستند، به طوری که معمولا جلسات این دو همیشه با حضور چهره‌ها همراه است. سیاوش خیرابی و سید علی ضیاء مجری تلویزیون و سیدمهدی رحمتی از جمله این چهره‌ها هستند.

امیر قلعه نوعی در نازی آباد

سلبریتی‌ های ایرانی

امیر قلعه نوعی

امیر قلعه نوعی از جمله افرادی است که هنوز ماه محرم در محله قدیمی خود حاضر می‌شود، در هیأت سیدالشهدا(ع) در میدان انصاری که سال‌ها پیش توسط او و چند تن از دوستانش تأسیس شد. هادی ساعی هم از دیگر چهره‌هایی است که ایام محرم را در شهرری در مسجد ساجدین حاضر می‌شود. فرهاد کاظمی هم یکی دیگر از چهره‌های معروف است که هر ساله ماه محرم در محله قدیمی جوادیه تهران حضور دارد.

علی کریمی در هیأت حاج محمود کریمی

سلبریتی‌ های ایرانی

علی کریمی

حاج محمود کریمی یکی از پرطرفدارترین مداحان کشورمان است که جلسات خود را به صورت مناسبتی
در محله چیذر تهران برگزار می‌کند. علی کریمی، چهره محبوب فوتبال کشورمان و همچنین حمیدعلی عسگر
مراسم عزاداری این روزها را در گلزار شهدای امام زاده علی اکبر(ع) چیذر حاضر می‌شوند.

ورزشکاران به هیأت «محمد دادکان» می‌روند

سلبریتی‌ های ایرانی

سلبریتی‌ های ایرانی در هیئت محمد دادکان

از دیگر هیأت‌های معروف تهران که با استقبال چهره‌ها همراه است، هیأت محمد دادکان است. این هیأت پیش از این متعلق به پدرش حاج مصطفی دادکان بوده است و در محله پاچنار تهران واقع در خیابان خیام برگزار می‌شود.

سلبریتی‌ های ایرانی

ورزشکاران در هیئت عزاداری

حاج رضایی، محمدرضا طالقانی، مهدی اربابی رئیس سابق هیأت فوتبال از جمله کسانی هستند
که هر ساله در این هیأت حضور دارند.

اکبر عبدی و سید مهدی رحمتی در هیئت عزاداری ریحانه الحسین (ع)

سلبریتی‌ های ایرانی

هیئت عزاداری ریحانه الحسین (ع)

اکبر عبدی را به همراه جمعی از هنرمندان در هیئت عزاداری ریحانه الحسین (ع) میبینید در کنار وی هنرمندانی همچون نیما کرمی و امیر نوری مشاهده می شوند.

سلبریتی‌ های ایرانی

سید مهدی رحمتی

سید مهدی رحمتی، سیاوش اکبرپور و علیرضا واحدی نیکبخت از چهره های ورزشی هستند که سابقه حضور در مراسم عزاداری محرم در هیئت ریحانه الحسین (ع) را دارند.

سلبریتی‌ های ایرانی

سلبریتی‌ های ایرانی در هیئت عزاداری

روزنامه شهروند

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-09-17 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :