هواوی

گلایه های زهره فکورصبور: همه زیرآب همدیگر را می زنند +تصاویر

گلایه های زهره فکورصبور: همه زیرآب همدیگر را می زنند +تصاویر سینمای ایران و جهان

زهره فکورصبور بازیگر کشورمان از شرایط موجود حاکم بر جو امروز بازیگری گلایه کرد و گفت در شغل ما رفاقت وجود ندارد بلکه همه رقیب هم هستند

زهره فکورصبور بازیگر سینما از شرایط امروز بازیگران در این حرفه گلایه کرد و خاطر نشان کرد بازیگران دوست نیستند بلکه آن ها رقیب هستند و اگر شرایط آن به وجود آید زیرآب همدیگر را نیز خواهند زد و این به دور از تصور من از ورود به حرفه بازیگری بوده است. این بازیگر اکنون به غیر از بازیگری به حرفه مدلینگ نیز مشغول می باشد در ادامه عکس های از این بازیگر خوش چهره را مشاهده می کنید

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور بازیگر سیما و سینما گفت: من قبل از اینکه وارد کار شوم دنیای هنر را خیلی قشنگ می دیدم، چرا که هنر یعنی زیبایی و زیبا دیدن که زیبایی هم یکی از صفات خداوند است. هر انسانی از دیدن هنرهای زیبا خوشش می آید. من هم برای هنر به خاطر همین امر احترام قائل بودم و فکر می کردم که بازیگری حرفه ای است که خیلی راحت می توان در آن پیشرفت داشت.

زهره فکورصبور بازیگر سینما

عکس های زهره فکورصبور

زهره فکورصبور بازیگر سینما

عکس های تبلیغاتی زهره فکور صبور

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور در لباس عروس بندری

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور بازیگر سینما در کنار حیوان خانگی اش

 حالا که وارد کار شده ام می بینم که آن آرامش، زیبایی ها و جذابیت هایی را که فکر می کردم وجود دارد. حتی مواقعی هم که ناراحت هستم برای اینکه آرامش پیدا کنم به لوکیشن های محل فیلمبرداری سر می زنم چرا که انرژی موجود در کار حال و هوای مرا عوض می کند.

در شغل ما بازیگرها رفیق وجود ندارد؛همه زیرآب همدیگر را می زنند

ولی متاسفانه اتفاقی که می افتد این است که در این حرفه آدم ها رفیق نیستند بلکه رقیب هستند و اگر تو دارای جایگاهی شوی به تعداد دوستانی که داری دشمن پیدا می کنی و سعی می کنند که جلوی پیشرفت تو را بگیرند.

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور بازیگر ایرانی

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکور صبور

زهره فکورصبور بازیگر سینما

تصاویر زهره فکورصبور بازیگر ایرانی

اعضای بعضی از اقشار مثل بازیگران مثل یک تیم فوتبال می مانند که هدفشان گل زدن است. از این رو همه باید با هم دوست و یکدست باشند و با هم پاس کاری کنند وگر نه به هدفشان نمی رسند. عدم همکاری لازم و زیر آب زدن در بعضی مواقع، از مواردی بود که من قبل از ورود به این حرفه فکرش را نمی کردم و اکنون مرا خیلی آزار می دهد.

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور مدل عروس

زهره فکورصبور بازیگر سینما

زهره فکورصبور بازیگر سینما و مدل ایرانی

روزنامه رسالت

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :