دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما در کنار همسرش با استایلی جنجالی +تصاویر

دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما در کنار همسرش با استایلی جنجالی +تصاویر سینمای ایران و جهان

بهاره رهنما برای دومین سالگرد ازدواجش با امیرخسرو عباسی سنگ تمام گذاشته است. وی با یک استایل شیک و جنجالی در کنار پدر مادرش و همسرش دومین سالگرد ازدواجش را جشن گرفت.

بهاره رهنما بازیگر جنجالی کشورمان به تازگی عکس های از مراسم دومین سالگرد ازدواجش با امیر خسرو عباسی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. بهاره رهنما از همسر اول خود پیمان قاسم خانی دختر جوانی به نام پریا دارد که در خارج از کشور زندگی می کند و همسر دوم وی نیز از همسرش اولش یه دختر نوجوان دارد. در ادامه عکس های از مراسم دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر کشورمان دومین سالگرد ازدواجش را در کنار همسرش ، و پدر و مادرش جشن گرفته است.

گفتنی است بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۰ آذر ماه سال ۱۳۵۲ در اراک می باشد . وی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی است. وی همسر سابق (پیمان قاسم خانی) نویسنده مشهور می باشد و یک دختر بنام پریا دارد.

وی سابقه در سریال هایی چون من یک مستأجرم ، چک برگشتی ، زیرزمین و همسایه ها و فیلم سینمایی افعی ، گاو خونی ، نان و عشق و موتور ۱۰۰۰ و آینه بغل را در کارنامه خود دارد.

مراسم سالگرد ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسرش

استایل جنجالی بهاره رهنما

عکس های بهاره رهنما

دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما بازیگر ایرانی

بهاره رهنما در تاریخ ۴ شهریورماه ۱۳۹۶ برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. بهاره رهنما با انتشار پستهایی از مراسم عروسی اش در کنار همسر دومش، در صفحات خود این خبر را اعلام نمود.

بهاره رهنما و آرایشگرش

دومین سالگرد ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی

امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما مدیرعامل شرکت آرایشی بهداشی ژاکسی هاینس و شرکت پارس پخش کهن است. او اولین تولید کننده کرم شترمرغ در ایران است! بهاره رهنما پیش از ازدواج، با امیر خسرو عباسی همکاری و برای آن تبلیغ می کرد. همسر بهاره رهنما هم نیز یکبار ازدواج کرده و از همسر سابقش یک دختر دارد.

بهاره رهنما بازیگر ایرانی

عکس های بهاره رهنما

بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

کامپک , صحفه شخصی بهار رهنما

همچنین بخوانید :  ازدواج شبنم فرشادجو با یک مرد آلمانی از زبان خودش + تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi