گزارش تصویری دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر!

گزارش تصویری دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر! سینمای ایران و جهان

دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور چهره های مطرح سینما همچون میترا حجار ، خاطره اسدی و محمودرضا قدیریان مجری تلویزیون و همسرش فرشته آلوسی برگزار شد .

در این مطلب گزارشی خواندنی و تصاویری دیدنی از حضور چهره های معروف و هنرمند سینما همچون شقایق فرهانی ، میترا حجار و نگار جواهریان در دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر که در روز جمعه سی و یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شده است را آورده ایم .

دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور فیلمسازان ایرانی و خارجی از پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه با اکران فیلم هایی در بخش های مختلف جشنواره آغاز و تا ۷ اردیبهشت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.

میترا حجار

شبنم فرشادجو

پانته آ پناهی ها

شقایق فراهانی

نگار جواهریان در دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

فاطمه معتمدآریا و بهمن فرمان آرا

پریناز ایزدیار

خاطره اسدی

فاطمه معتمدآریا

محمودرضا قدیریان و همسرش

گزارش دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

۳۱ فروردین اگرچه روز دوم سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر بود اما به دلیل تعطیلی روز جمعه، جمعیت بیشتری به پردیس سینمایی چارسو آمده بودند که در این بین حضور مردم عادی برای دیدن چهره‌های سینمایی و گرفتن عکس یادگاری و اضافه شدنشان به جمع مهمانان و اهالی رسانه سبب به هم ریختگی و آشفتگی کاخ جشنواره شد.

نگار جواهریان

در این‌ روز تعداد فیلمهایی که با تاخیر به نمایش درآمد، به نسبت زیاد بود که یکی از دلایل آن بروز نقص فنی بود که از آن جمله می‌توان به فیلم‌ «بنفشه‌های آفریقایی» مونا زندی اشاره کرد. این فیلم نه تنها خودش با ۵۰ دقیقه‌ تاخیر نمایش داده شد، بلکه در میانه نمایش هم به دلیل مشکل فنی برای دقایقی قطع شد با این حال داستان و کیفیت خوب فیلم‌، تمام تماشاگران را تا پایان نگه داشت.
نکته جالب توجه هم‌ برای تماشای این فیلمِ بخش بازار، حضور مخاطبانی بود که خیلی به ندرت کارت بازار در دست داشتند.

شقایق فراهانی در دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

دیگر فیلم‌ مشکل‌دار روز دوم جشنواره «سراسر شب» فرزاد موتمن بود که اصلا به ساعت نمایش نرسید و این کارگردان به ایسنا توضیح داد که بخشی از مرحله فنی فیلمش تکمیل نشده ولی امکان دارد برای روزهای آینده جشنواره آماده شود.

فضای حرفه ای و نظم در جشنواره جهانی فیلم فجر

در چند سال اخیر که جشنواره جهانی از جشنواره ملی جدا شده و رضا میرکریمی دبیر آن بوده،
فضای حرفه‌ای و نظم یکی از ویژگی‌های بارز آن بوده است؛ ویژگی‌ای که امسال در دومین روز جشنواره با نمایش فیلم‌ ایرانی «هت تریک» رامتین لوافی که پیش از این نمایش داده نشده بود، خدشه‌دار شد و صدای اعتراض بسیاری را درآورد.

پوریا پورسرخ در دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

امسال علاه بر کسانی که بلیت خریداری می‌کنند، طبق اعلام قبلی خبرنگاران هم برای تماشای فیلم‌ها باید بلیت رزرو کنند اما حضور مهمانان زیاد این فیلم و بی‌نظمی ایجاد شده، سبب شد تعدادی از کسانی که در صف طولانی و پرازدحام «هت تریک» ایستاده بودند، موفق به ورود به سالن نمایش نشوند و اعتراض آن‌ها با حضور فاطمه معتمدآریا و شنیدن صحبت‌های آن‌ها همراه شد؛
هرچند برخی فرصت طلب هم در همین حین دعوا با معتمدآریا سلفی می‌گرفتند.

محمدرضا غفاری در دومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

البته نمایش فیلم‌ «هت تریک» فقط با این حاشیه روبه‌رو نبود، بلکه ورود برخی بازیگرانش از جمله امیر جدیدی و پریناز ایزدیار جمعیتی را به چارسو کشانده بود که از صدای فریاد آنها می‌شد تشخیص داد فقط برای عکس گرفتن با سلبریتی‌ها آمده‌اند و تعدادی از این افراد را هم می‌شد جلوی پله‌های برقی ساختمان به راحتی دید و مشخص نیست آن‌هایی که در حالت خوشبینانه برای دیدن یک‌ فیلم بلیت خریده بودند، چطور در طبقات برای سلفی گرفتن می‌چرخیدند و از مجموعه خارج نشده بودند.

نیکی مظفری در محمدرضا غفاری در جشنواره جهانی فیلم فجر

گردآوری گروه سینما نیک صالحی – ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2018-04-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi