تفریح و شادی دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان در روز برفی

تفریح و شادی دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان در روز برفی سینمای ایران و جهان

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان بازیگر کشورمان عکس های از برف بازی خود به همراه مادرش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده و از این روز زیبا به همراه مادرش نوشته است.

دنیا مدنی بازیگر جوان سریال رهایم نکن که آخرین کار وی اجرای نمایش مشروع می باشد با مادرش در روز برفی تهران به تفریح پرداخته اند و عکس های از شادی خاص این روز را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. وی دختر رویا تیموریان از بازیگران پیشکسوت و محبوب ایرانی است که یک خواهر به نام درنا دارد. در ادامه عکس های دنیا مدنی و مادرش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های جدید دنیا مدنی و مادرش

دنیا مدنی بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون متولد ۱۳ تیرماه سال ۱۳۶۹ می باشد و ۲۸ سال سن دارد. وی دانش آموخته رشته طراحی لباس در ایران و در دانشگاه کشور مالزی می باشد و او به صورت حرفه در کار طراحی لباس فعالیت دارد.

نیا و درنا دو دختر رویا تیموریان هستند که از همسر اولش ولی الله مدنی می باشند و در سال ۸۲ رویا تیمریان با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

دنیا مدنی

رویا تیموریان در کنار دخترانش دنیا و درنا

برف بازی دنیا مدنی و مادرش

دنیا مدنی با انتشار عکس های زمستانی اش نوشت : جبر جغرافیایی یعنی اگر اسکاندیناوی زندگی میکردیم برف عنصری نبود که براش خوشحال بشیم و حال روزمون رو تغییر بده یا زنگ بزنیم که مامان امروز هوا خوبه نمونیم خونه بزنیم بیرون راه بریم یه کم از حال و هوای کرخت و تاریک این چند هفته در بیایم.میدونی… لا به لای درز بین زمان و زمین دنبال بهانه‌های کوچیک باید گشت. بهانه‌ی بزرگ هیچ وقت پیدا نشدن،نبودن و نخواهند بود…

دنیا مدنی

دنیا مدنی و مادرش در روز برفی

عکس های دنیا مدنی

عکس زمستانی دنیا مدنی

گفتنی است دنیا مدنی با بازی در سریال رهایم نکن به کارگردانی مهدی عسگرپور در نقش
دختری به نام فرناز به اوج شهرت رسید و در کنار بازیگرانی از جمله امین تارخ، فریبا متخصص، محمد رضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقا کاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملکی به هنرنمایی پراخت.

دنیا مدنی در کنار مادرش

دنیا مدنی و خواهرش درنا

دنیا مدنی و پدرش ولی الله مدنی

دنیا مدنی با مادرش رویا تیموریان

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عکس های ماهایا پطروسیان به مناسبت جشن سال نو میلادی
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi