دلنوشته تلخ آوا دارویت بازیگر سریال وارش برای اندوه این روزها

دلنوشته تلخ آوا دارویت بازیگر سریال وارش برای اندوه این روزها سینمای ایران و جهان

آوا دارویت بازیگر جوان تلویزیون کشورمان که در صحفه شخصی اش یادداشت های روزانه خود را منتشر می کند این بار دلنوشته ای تلخ برای کشته شدگان سانحه هوایی منتشر کرده است.

آوا دارویت بازیگر سریال وارش در یادداشت های روزانه خود دلنوشته ای تلخ برای قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی به همراه عکس های گریان از خودش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. این بازیگر ایرانی ایتالیایی این شب ها در سریال پر بیننده وارش در نقش نوبر دختر میر بابا هنرنمایی می کند. در ادامه عکس های از این بازیگر را در نیک صالحی مشاهده کنید

دلنوشته آوا دارویت بازیگر سریال وارش

آوا دارویت بازیگر دو رگه ایرانی و ایتالیایی است که از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی در ۲۲ شهریورماه ۱۳۷۲ در ایتالیا متولد شد و یک برادر به نام آرمان دارد.

اوا دارویت در صحفه شخصی اش نوشت : (یادداشت روزانه ى آوا) شهر من آلــوده به انــدوه است…! بوی مرگ می دهد… مادری آنسو تر سوگِ پسرک جوانش را دارد…!

تازه دامادی به جای طعم عسل در ماه مبارکش ، درد مزه میکند…!. پدری خسته است ، آنقدر خسته که همین روزها برای همیشه می خوابد…!. و من از خون می ترسم…! از مرگِ آرزو می ترسم … از نااُمیدی می ترسم … از امروز می ترسم …! خیلی می ترسم…

آوا دارویت

گریه و اندوه آوا دارویت

عکس های از دلتنگی آوا دارویت

آوا دارویت بازیگر سریال های وارش و هست و نیست

آوا دارویت را در سریال هست و نیست در نقش باران دیده ایم، و در سریال وارش از فاز سوم سریال وارد قصه شده است و نقش نوبر دختر میربابا را ایفا می کند.

آوا دارویت در سریال وارش

آوا دارویت در سریال ایلدا

لازم به ذکر است که آوا برای اولین بار در سریال معمای شاه به ایفای نقش پرداخته است. اما سریال هست و نیست بود که برای او به عنوان سکوی پرتاب محسوب شد و در نقش باران در میان مردم به محبوبیت بسیاری دست یافته است.

آوا دارویت و مادرش

آوا دارویت بازیگر جوان

گفتنی است آخرین کاری وی سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل می باشد که در نقش هاویر  هنرنمایی کرده است و به زودی این سریال از تلویزیون پخش خواهد شد.

آوا دارویت

تولد آوا دارویت

آوا دارویت بازیگر جوان ایرانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  نازنین بیاتی بازیگر فیلم مغزهای کوچک زنگ‌ زده در شیراز +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :