دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری در اینستاگرام!

دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری در اینستاگرام! سینمای ایران و جهان

آزاده نامداری برای پرستو صالحی نوشت : اینکه شما درکی از شرایط کشور ندارید و تو هر سوراخی میشه پیداتون کرد نشان از حال بدتون داره البته به این حال بد توی ماه عسل اعتراف کردید کسی از شما توقع نداره ، چون معلوم الحالید….

طبق هرسال رییس جمهور هنرمندان را برای مراسم افطاری دعوت می کند ، اما امسال برخی از هنرمندان مشهور کشورمان در طی اقدامی تصمیم گرفتند که به این مراسم نروند تا زمانی که در کشور فقر و بیکاری و… وجود دارد .  در ادامه ماجرای دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری را خواهید خواند.

 

دعوای پرستو صالحی و آزاده نامداری

 

پرستو صالحی نیز عکس هایی از صفحات هنرمندانی که تصمیم به رفتن به مراسم افطاری رییس جمهو را ندارند را به اشتراک گذاشت و از آنها حمایت کرد .

 

اینستاگرام پرستو گلستانی

اینستاگرام احسان کرمی

اینستاگرام فلور نظری

اینستاگرام پرویز پرستویی

اما آزاده نامداری برعکس سایر هنرمندان با انتشار  عکس زیر در صفحه خود نوشت که باید از رییس جمهور حمایت کرد و اینگونه برخورد کردن و نرفتن به مراسم افطاری را سطحی و عوام فریبانه دانست :


سلام رفقای جانم،حقیقتش به نظرم خیلی چیزهارو باید گفت،چون ماهرکدوممون به عنوان یه شهروند مسئولیم،غرض اینکه امروز درصفحه ی برخی دوستان هنرمندم دیدم که دعوت افطار رئیس جمهور رو رد کرد بودن،بادلایلی مثل مشکلات معیشتی مردم و یاعمل نکردن به وعدهای رئیس جمهور قبول دارم ما مطالباتی داریم که به سرانجام نرسیده وهمه ی ما درد مردم رو میفهمیم ماهم ازمردمیم ماهم دردمیکشیم ومیدونیم بااتفاقات جهانی سال بحرانی رودرپیش داریم.

آیا دراین بحران باید کنار هم بایستیم تابحران رو طی کنیم یا دائما حرف از یأس ونشدن بزنیم؟

به این فکر کردین بااین کار چه کسانی رو درداخل وخارج کشور خوشحال میکنیم؟

همچنین بخوانید :  دریروز در اینستاگرام هنرمندان چه خبر بود؟/ از اخرین پرواز نیکی کریمی تا سفره شب یلدای شهرام قائدی و دخترش

آیا ما دنبال ازهم گسیختگی هستیم؟

آیا اسم این کار سطحی نگری نیست؟شما از دردهای آشکار وپنهان رئیس جمهور بی خبرید؟
ازاین همه تلاش برای ماندن دربرجام،آیا حقشونه بااین رفتارهای سطحی خستگی رو به تنشون بذاریم؟

مردم چشمشون به هنرمنداشونه.
من کارمند جایی نیستم،ارتباطی هم با دولت محترم ندارم اما به عنوان یه شهروند تاپایان دوره ی دوم آقای روحانی از رأیم دفاع میکنم.
پ.ن.چندپاره شدن،ازهم گسیختگی حق مانیست،ما ایرانی هستیم و کشورمون رو دوست داریم??
#آزاده_نامداری#شهروند#هنرمند#رسانه#همدلی#بحران#رئیس جمهور.

 

اما ماجرا همین جا تمام نشد و پرستو صالحی در استوری خود در اینستاگرام پاسخ آزاده نامداری را داد و نوشت : تبلور واژه عوامفریبی رو ما در شما دیدم .

پاسخ پرستو صالحی به آزاده نامداری

در ادامه می توانید پاسخ پرستو صالحی را در عکس زیر مشاهده کنید :

پاسخ پرستو صالحی به آزاده نامداری

جواب آزاده نامداری به پرستو صالحی

پس از جواب آزاده نامداری به پرستو صالحی ، حالا نوبت آزاده نامداری است و او برای پرستو صالحی نوشت :

اینکه شما درکی از شرایط کشور ندارید و تو هر سوراخی میشه پیداتون کرد نشان از حال بدتون داره البته به این حال بد توی ماه عسل اعتراف کردید کسی از شما توقع نداره ، چون معلوم الحالید از گذشته تا امروز من که شما را خووووب میشناسم پس بهتره ساکت باشید و توی ماه رمضان دست از قضاوت مردم بردارید . انقدر برای دیده شدن توی هر سوراخی خودنمایی نکنید نمیدونم شاید بیکارید و پول لازم . بمن مربوط نیست زندگی منم به شما مربوط نیست.

جواب آزاده نامداری به پرستو صالحی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-05-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi