دستمزد نجومی سلبریتی های ایران از ترانه علیدوستی تا مهناز افشار +تصاویر

دستمزد نجومی سلبریتی های ایران از ترانه علیدوستی تا مهناز افشار +تصاویر سینمای ایران و جهان

در این مقاله با دستمزد نجومی برخی سلبریتی های ایرانی که در زمینه های مختلف به تازگی پرحاشیه شده است آشنا می شوید

به تازگی حاشیه های زیادی برای سلبریتی های ایران در مورد دستمزدهایشان در سریال های نمایش خانگی , فیلم سینمایی و حتی برخی مجریان مشهور پیش آمده که آن ها چگونه این دستمزدهای نجومی را دریافت می کنند و در این میان دستمزد چهره های مانند مهران مدیری در دورهمی , رامبد جوان در خندوانه , ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد , مهناز افشار در سریال گلشیفته و شهاب حسینی برای سریال شهرزاد مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه از دستمزد این سلبریتی ها در نیک صالحی مطلع شوید

میزان دستمزد نجومی سلبریتی های ایران

دستمزد و حقوق هر صنفی اگر از حد معمول مردم آن کشور بیشتر باشد با حساسیت‌های زیادی در جامعه روبه رو خواهد شد. برخی از بازیگران و سلبریتی‌ها در ایران نیز دستمزدهای عجیب و غریبی دریافت می‌کنند. هفته گذشته سعید خانی از تهیه کنندگان برجسته در این باره گفت: یکی از بازیگران سال گذشته رقم دستمزد معقولی را …

سلبریتی های ایران

دستمزد جنجالی سلبریتی های ایران

سوپراستارهای سریال «شهرزاد» چقدر دستمزد گرفتند؟ 

محمدهادی رضوی سرمایه گذار فصل اول «شهرزاد» در این باره می‌گوید: ما در فصل اول «شهرزاد» دستمزد بالایی به کسی ندادیم و همه چیز براساس عرف روز سینما بود برای مثال طبق آنچه که به من اطلاع دادند ماهی به طور میانگین ۲۵ میلیون تومان به سوپراستارها دادند که به نظرم مبلغ استانداردی بود چون بازیگران ما به جای ایفای نقش در این سریال می توانستند در طول یک ماه یک فیلم سینمایی بازی کنند و بین صد تا صد و پنجاه میلیون تومان بابت آن بگیرند.

سلبریتی های ایران

سریال شهرزاد

درآمد «رامبد جوان» از «خندوانه» چقدر بود؟

 

جوان در خصوص دستمزدش گفت: من دستمزدم در فصل یک خندوانه به عنوان کارگردان، طراح برنامه، سرپرست گروه ایده پرداز و مجری که هر کدام از این‌ها می توانست دستمزد دو میلیونی داشته باشد، دستمزد من ۳ میلیون بود. در فصل دوم دستمزد من ۵ میلیونشد در فصل‌های بعدی به همین یک ذره اضافه شد.

سلبریتی های ایران

رامبد جوان در خندوانه

مدیری برای دورهمی چقدر گرفت؟

هاشم رضایت تهیه کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» در خصوص انتشار شایعه درآمد میلیونی مهران مدیری برای اجرا و کارگردانی این برنامه گفته بود: این مبلغ کذب محض است، هیچ وقت مهران مدیری ۳۰ میلیون تومان دریافت نمی‌کند و دستمزد او کمتر از این حرف‌ها است.

سلبریتی های ایران

برنامه دورهمی مهران مدیری

عاشقانه یک میلیاردی گلزار

ماجرای دستمزد ۱ میلیاردی محمدرضا گلزار در نوع خودش جالب بود. منوچهر هادی درباره دستمزد ۱ میلیارد تومانی این بازیگر برای حضور در سریال عاشقانه گفته بود که به نظر من اگر آقای گلزار بابت ۵ ماه کار با ما یک میلیارد دریافت کند، لطف بزرگی در حق ما کرده است اما اینطور نیست که دستمزد ماهیانه شان یک میلیارد باشد.

سلبریتی های ایران

مهران مدیری و محمدرضا گلزار

میزان دستمزد نجومی سلبریتی های ایران

ارقام نجومی برای مجریان صدا و سیما 

چند ماه قبل لیستی از دستمزد نجومی مجریان برای اجرای برنامه های خارج از تلویزیون را منتشر کرد. بر این اساس رضا رشیدپور با ۱۲ میلیون، علی ضیا ۱۰ میلیون، احسان کرمی با ۵ میلیون، محمودرضا قدیریان با ۳ میلیون، حسین رفیعی با ۴ میلیون و نیما کرمی با ۴ میلیون برای هر اکران دانشجویی دستمزد دریافت می‌کنند.

سلبریتی های ایران

ترانه علیدوستی

دستمزد میلیاردی «مهناز افشار» برای «گلشیفته»

نقد سینما، رقم دریافتی مهناز افشار برای سریال «گلشیفته» را نزدیک به یک میلیارد تومان اعلام کرده بود.

سلبریتی های ایران

مهناز افشار

حقوق تعجب برانگیز بازیگران سریال «معمای شاه»

جعفر دهقان درباره دستمزد بازیگران سریال معمای شاه گفته بود: دستمزد بازیگران سریال معمای شاه از ماهی ۶ میلیون تومان شروع میشد تا بازیگری که ماهی ۴۰ میلیون تومان حقوق میگرفت! حقوق من ماهی ۱۶ میلیون تومان بود.

سلبریتی های ایران

سریال معمای شاه

سلبریتی های ایران

دستمزد سلبریتی های ایران در سریال شهرزاد

خبر ۲۴

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-11-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :