حواشی سریال «موسی(ع)» به «آرش معیریان» رسید

حواشی سریال «موسی(ع)» به «آرش معیریان» رسیدسینمای ایران و جهان

حواشی سریال «موسی(ع)» به «آرش معیریان» رسیدReviewed by on Dec 16Rating: حواشی مجموعه تلویزیونی «موسی(ع)» به کارگردانی فرج‌الله سلحشور، به «آرش معیریان» هم رسید. فارس : متاسفانه با خبر شدم عده‌ای از سودجویان به نام من قصد اخاذی از برخی از علاقه‌مندان بازیگری کرده‌اند. وی ادامه داد: عده‌ای به عنوان گروه من با جمعی از […]

حواشی سریال «موسی(ع)» به «آرش معیریان» رسیدReviewed by on Dec 16Rating:

حواشی مجموعه تلویزیونی «موسی(ع)» به کارگردانی فرج‌الله سلحشور، به «آرش معیریان» هم رسید.
فارس : متاسفانه با خبر شدم عده‌ای از سودجویان به نام من قصد اخاذی از برخی از علاقه‌مندان بازیگری کرده‌اند.

وی ادامه داد: عده‌ای به عنوان گروه من با جمعی از علاقه‌مندان بازیگری تماس گرفته‌اند و عنوان کرده‌اند که انتخاب بازیگران مجموعه تلویزیونی «موسی(ع)» به کارگردانی فرج‌الله سلحشور با بنده است. آنها اعلام کرده‌اند که معیریان در سفر به سر می‌برد و ما پس از انتخاب بازیگران، آنها را به معیریان معرفی می‌کنیم.

معیریان تصریح کرد: من به محض شنیدن این خبر موضوع را با آقای سلحشور در میان گذاشتم و در ادامه نیز موضوع را از لحاظ حقوقی پی‌گیری کرده و شکایت کردم.

وی توضیح داد: کسانی که علاقه‌مند حضور در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی هستند باید با مراکز مجاز ارتباط برقرار کنند و از این راه وارد شوند، چون مجاری غیر از این راه‌های اصلی معمولا مراکز فریب و سوء‌استفاده هستند.

همچنین بخوانید :  عکس های جدید سیما خضرآبادی بازیگر سریال حانیه با هوادارانش

به گزارش فارس، پیش از این سلحشور در گفت‌وگو با فارس نسبت به بروز چنین اتفاقی در برخی شهرهای کشورمان هشدار داده و اعلام کرده بود که هنوز کار انتخاب بازیگران این سریال تلویزیونی را آغاز نکرده است.

تاریخ بروزرسانی : 2012-12-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو