ابراهیم حاتمی کیا از حضور داعش در پردیس کوروش عذرخواهی کرد!

ابراهیم حاتمی کیا از حضور داعش در پردیس کوروش عذرخواهی کرد! سینمای ایران و جهان

حضور داعش در پردیس کوروش سر و صداهای زیادی در رسانه های اجتماعی به پا کرد و همین امر باعث شد کارگردان به وقت شام بخاطر این اتفاق عذرخواهی کند.

روز گذشته اکران فیلم سینمایی به وقت شام جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا با حاشیه های زیادی همراه بود . در این اکران که در پردیس کوروش در شهر تهران برگزار شد بازیگران نقش داعش در مرکز خرید حضور یافتند و این باعث واکنش چهره های مشهور به این نوع تبلیغات نا متعارف شد . در ادامه چندی از این واکنش ها در پی حضور داعش در پردیس کوروش را خواهید خواند .

حضور داعش در پردیس کوروش

هومن حاجی عبداللهی با انتشار تصویر زیر نوشت :

برای دوزار فروش بیشتر دارن ملت رو به خاک و خون میکشن،سوار بر اسب و با تیپ داعشی میان تو مرکز خرید زن وبچه مردم رو سکته میدن
آقا قول میدیم بیایم ببینیم به حضرت عباس،با همه ی ایل وتبار وطایفه امون،فقط جون مادرت پارو فراتر نذار
دفعه دیگه دست به انتحاری نزنی صلوات
پ.ن:میگن در تمام دنیا این مرسومه که با گریم ولباس فیلم بیان بین مردم واستقبال هم میشه،بله،ولی نه با تیپ داعشی که دنیا ازش هراس داره و آدم با دیدنشون فقط یاد مرگ و خون و قتل و غارت میفته

حضور داعش در پردیس کوروش

هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت ۵

مصطفی کیایی کارگردان چهارراه استانبول با انتشار تصویر زیر نوشت :

دیشب سینما کوروش به دست داعش فتح شد ، و اینطوری فهمیدیم چه برسرمان می آید !!!حالا نوبت ماست که نشان بدهیم که جوانان این مرز و بوم خودشان در مقابل داعش می ایستند و نمیگذارند که ذره ایی از خاک این مرز و بوم به دست داعشیان بیوفتد ، فردا شب با کمک شما و آتش نشانان غیور که جانشان را در پلاسکو دادند ، کوروش را پس میگیریم. قرار ما فردا شب منطقه عملیاتی کوروش با دسته گل و شیرینی به اسقبال امنیت و آرامش میرویم.چطوری داعشی????

حضور داعش در پردیس کوروش

نیما کرمی با انتشار فیلمی نوشت :

فقط میتونم بگم متاسفم . در جامعه ای زندگی میکنیم که یک سری آدم بدون شناخت وارد کارهای فرهنگیش شدند . آقای #حاتمی_کیا چرا زبان در دهانتان بسته شده چرا مانند جشنواره فجر سینه چاک نمیکنید که فلان و فلان و فلان ،چرا سکوت اختیار کرده اید ؟ این بود کار ارزشی شما ؟؟؟؟ این است تبلیغ کار ارزشی شما ؟؟؟ ایجاد رعب و وحشت بین مردم و در مجتمعی پر از کودک ؟؟؟ نکند کودک ندارید نکند فروش بیشتر به هر قیمت حتی سکته هموطنانتان برایتان مهم تر است . ای کاش شما همان کارگردان فیلم از کرخه تا راین بودید …..

حضور داعش در پردیس کوروش

حضور داعش در پردیس کوروش

حضور داعش در پردیس کوروش

داعش در پردیس کوروش

حضور داعش در پردیس کوروش

عکسی از داعش در پردیس کوروش

حضور داعش در پردیس کوروش

بازیگر نقش داعش

حضور داعش در پردیس کوروش

تصویر داعش در پردیس کوروش

درباره عذرخواهی ابراهیم حاتمی کیا بیشتر بدانید

همچنین این اتفاق باعث شد ابراهیم حاتمی کیا از اتفاقات دیروز پردیس کوروش عذرخواهی کند .

حضور داعش در پردیس کوروش

ابراهیم حاتمی کیا

در پی اتفاقات روز گذشته پردیس کوروش و انتقادت به برنامه تبلیغاتی «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا نوشت:

بچه‌های گروه تبلیغاتی فیلم “به وقت شام”، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم؛ ولی این نمایش کورش در شان “به وقت شام” نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند.

من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی کورش بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.عزیزانِ آزرده‌خاطر در مجتمع کوروش، اعم از مردم و کسبه‌ی محترم، اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.
ابراهیم حاتمی‌کیا

نیک صالحی – سینمادیلی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :