آخرین وضعیت بیماری حسین شهاب بازیگر سینما

آخرین وضعیت بیماری حسین شهاب بازیگر سینما سینمای ایران و جهان

در گفتگو با فاطمه بی طرف همسر حسین شهاب بازیگر سینمای ایران از آخرین وضعیت سلامتی وی پس از هجده روز بستری بودن در بیمارستان با خبر شدیم .

حسین شهاب بازیگر قبل و بعد از انقلاب که متولد ۱۳۲۵ در تهران هستند ، این روزها به دلیل بیماری قلبی و ناراحتی های کلیوی در بیمارستان بستری هستند . در ادامه این مطلب آخرین وضعیت حسین شهاب را طبق گفته های همسرش را خواهید خواند .

آخرین وضعیت بیماری حسین شهاب

فاطمه بی‌ طرف همسر این بازیگر گفت: هجده روز از بستری شدن آقای شهاب در بیمارستان می‌گذرد که ایشان علاوه بر مشکل قلبی دچار نارسایی کلیه و از کارافتادن کبد شده‌اند اما خوشبختانه امروز ۸ اردیبهشت ماه وضعیت بهتری نسبت به روزهای قبل دارند.

حسین شهاب

حسین شهاب در بیمارستان

آخرین وضعیت بیماری حسین شهاب ادامه داد:
با توجه به بهبود نسبی وضعیت ایشان دیالیز آغاز شده و برای مشکل کبد نیز باید سریعا اقدامی صورت گیرد.

حسین شهاب

همسر حسین شهاب با اشاره به همکاران این بازیگر گفت:
به هر حال همسر من بیش از ۵۰ سال برای سینما و تلویزیون زحمت کشیده و کمترین توقع از همکارانش این است که به سراغ او بیایند و جویای حالش شوند. شب گذشته آقای دهکردی حضور پیدا کردند که در روحیه ایشان بسیار تأثیر داشت و از توجهی هم که پرویز پرستویی داشتند (در فضای مجازی پست گذاشت ) بسیار خوشحال شدند.

حسین شهاب

نمایی از حضور حُسین شهاب در فیلم سینمایی آژدان

حسین شهاب

کامران ملکی عضو هیأت مدیره خانه سینما به نمایندگی از خانه سینما، مسعود نجفی مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی به نمایندگی از این سازمان امروز ۸ اریبهشت ماه با حضور در بیمارستان سوم شعبان پیگیر آخرین وضعیت درمان حسین شهاب شدند.

حسین شهاب

حسین شهاب که قادر به مکالمه نیست در دست‌نوشته‌ای ابراز احساسات کرده است.

این هنرمند در فیلم‌های مختلفی چون «ماموریت»،«برزخی‌ها»،«بازداشتگاه» و… به ایفای نقش پرداخته است.

حسین شهاب

دست خط حُسین شهاب

پرویز پرستویی درباره حُسین شهاب نوشت :

هموطنانی
که قبل از انقلاب و بعدازانقلاب سینمای ایران را دنبال کرده باشند بدون شک حسین شهاب عزیز را می شناسند .
ایشان فیلم های سینمایی زیادی بازی کردند ،وضمنا از ورزشکاران کشتی کج نیز بودند.

می گفتند زنده یاد رضا بیک ایمانوردی در فیلم هایش که اکشن و زدو خورد داشت میخواستند حتما حسین شهاب در مقابلش باشد . ولی ایشان مدتی در کما بودند و خدارو شکر از کما درآمدند ولی متاسفانه کبدشون از کار افتاده و در حال حاضر دیالیز می شوند .
مدیران سینمایی که بسلامتی جشنواره بین المللی فجر را با سربلندی و موفقیت به اتمام رساندند ،بد نیست حالی هم از این هنرمند پیشکسوت بپرسند.

حسین شهاب

واکنش پرویز پرستویی به بیماری حُسین شهاب

نعیمه نظام دوست درباره حُسین شهاب بازیگر سینمای ایران نوشت :

برای سلامتی آقای حسین شهاب هنرمند قدیمی و پیشکسوت سینما دعا کنید .
آقای شهاب یک انسان واقعی و مهربون و بزرگوار هستند و واقعا همیشه به فکر همه بچه های هنرمند هستند و من جز محبت و احترام چیزی ازشون ندیدم .
خدایا سلامتی رو بهشون برگردون .

به گفته یکی از نزدیکانش «حسین شهاب» به علت بیماری در بیمارستان سوم شعبان بستری است و به حالت کما رفته است.

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست به بیماری حُسین شهاب" src="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/حسین-شهاب-۹-۵۰۰x448.jpg" alt="حسین شهاب" width="500" height="448" srcset="https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/حسین-شهاب-۹-۵۰۰x448.jpg 500w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/حسین-شهاب-۹-۳۰۰x269.jpg 300w, https://www.niksalehi.com/learn/wp-content/uploads/sites/63/2018/04/حسین-شهاب-۹٫jpg 557w" sizes="(max-width: 500px) 100vw, 500px" /> واکنش نعیمه نظام دوست به بیماری حُسین شهاب

ایسنا – نیک صالحی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :