حسین خواجه امیری: منتظر کنسرت مشترک من و احسان باشید

حسین خواجه امیری: منتظر کنسرت مشترک من و احسان باشیدسینمای ایران و جهان

حسین خواجه امیری: منتظر کنسرت مشترک من و احسان باشیدReviewed by on May 6Rating: حسین خواجه امیری افزود: «برای این آلبوم زمان ووقت فراوانی صرف شده و امیدوارم بتوانیم رضایت مخاطبان موسیقی کشور را جلب نمائیم. هر چند مخاطبان…. امیدوارم این اتفاق بیفتد و در صورت اخذ مجوز به برگزاری برنامه زنده نیز اقدام کنم. […]

حسین خواجه امیری: منتظر کنسرت مشترک من و احسان باشیدReviewed by on May 6Rating:

حسین خواجه امیری افزود: «برای این آلبوم زمان ووقت فراوانی صرف شده و امیدوارم بتوانیم رضایت مخاطبان موسیقی کشور را جلب نمائیم. هر چند مخاطبان….

امیدوارم این اتفاق بیفتد و در صورت اخذ مجوز به برگزاری برنامه زنده نیز اقدام کنم. خدا را چه دیده اید؟ شاهد خدا خواست که به خواسته قلبی ام هم برسم و منتظر کنسرت مشترک ام با پسرم (احسان خواجه امیری) باشید.
بهمن بابازاده چند ماهی هست که خبر انتشار آلبوم «قصه زندگی» با صدای استاد آواز ایران «ایرج» در رسانه ها منتشر شده ولی با گذشت چندین ماه هنوز خبری از این آلبوم در بازار موسیقی نشده تا علامت سوال ها نسبت به این آلبوم بیشتر و بیشتر شود.

استاد آواز ایران در این باره گفت: خود من هم مثل شما از زمان دقیق انتشار آلبوم خبر ندارم ولی ظاهرا قرار شده اوایل هفته بعد این اثر در بازار موسیقی کشور منتشر شود.

حسین خواجه امیری افزود: «برای این آلبوم زمان ووقت فراوانی صرف شده و امیدوارم بتوانیم رضایت مخاطبان موسیقی کشور را جلب نمائیم. هر چند مخاطبان این روزهای بازار موسیقی متاسفانه سلیقه شان به سمت اثار سطحی و مبتذل گرایش پیدا کرده و معلوم نیست چه آخر و عاقبتی در انتظار این آلبوم است.»

ایرج در مورد برنامه هایش پس از انتشار این آلبوم پر سر و صدا نیز گفت: «پیش از هر چیزی باید دید واکنش ها نسبت به این آلبوم چگونه خواهد بود. موسیقی من موسیقی اصیل ایرانی ست با المان های امروزی تر و به روز تر. نوع خوانش من همیشه یک جوره بوده و خواهد بود. فقط به نظرم در این آلبوم سعی شده به سلیقه مخاطب عام نزدیک تر شویم. ولی این بدان معنی نیست که مثل بسیاری از جوانان حاضر در موسیقی، برای جلب نظر مخاطب بیشتر دست به هر کاری بزنم.»

خواجه امیری در انتهای صحبت هایش نیز در مورد اجرای زنده و احتمال برگزاری کنسرت هایش نیز گفت : « امیدوارم این اتفاق بیفتد و در صورت اخذ مجوز به برگزاری برنامه زنده نیز اقدام کنم. خدا را چه دیده اید؟ شاهد خدا خواست که به خواسته قلبی ام هم برسم و منتظر کنسرت مشترک ام با پسرم (احسان خواجه امیری) باشید.» با پی گیری های خبرنگاران از رامین بصیرت نیا (تهیه کننده آلبوم «قصه زندگی» ) درباره زمان انتشار این آلبوم به اینجا ختم شد که ایشان یکشنبه هفته آینده را زمان توزیع این آلبوم در بازار موسیقی کشور اعلام کردند.

گفتنی ست آلبوم جدید این خواننده و استا د آواز ایران ۸ قطعه با نام‌های «قصه زندگی»، «قسم»، «زنگی بزن»، «غصه نخور عزیزم»، «بی‌تو می‌رم»، «دلخون» و «بگو» دارد که تمام قطعات توسط بهنام خدارحمی آهنگسازی و تنظیم شده و ترانه‌هایش نیز توسط نسرین سیفی سروده شده است.

منبع: inn.ir

تاریخ بروزرسانی : 2012-05-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو