عکس های حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش در کنار دریا

عکس های حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش در کنار دریا سینمای ایران و جهان

حدیثه تهرانی بازیگر جوان کشورمان از بازیگران سریال وارش می باشد که در جوانی یوسف وارد زندگی وی می شود و ماجراهای زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد

حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش به بهانه پایان این سریال پربیننده دلنوشته ای زیبا درباره شخصیت شیوا در این سریال را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از حدیثه تهرانی بازیگر جوان ایرانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش

حدیثه تهرانی متولد ۵ آذر ماه ۱۳۶۳ در محله تهران پارس تهران می باشد. وی لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگر در کلاسهای آزاد بازیگری نیز گذرانده است. اولین حضورش با تلویزیون با مجموعه به کجا چنین شتابان اتفاق افتاد و پس از آن با حضورش در سریال خوش نشین ها در سال ۸۹ به خوبی شناخته شد.

حدیثه تهرانی بازیگر

حدیثه تهرانی و همسرش

حدیثه تهرانی بازیگر وارش در نقش شیوا که شخصیت شیوا در نیمه دوم سریال وارش و در زمان بزرگسالی جاوید و یوسف وارد می‌ شود. او دختری نقاش است که اولین برخوردش با یوسف زمانی است که در حال نقاشی از او است اما یوسف به شیوا این اجازه را نمی‌دهد….

حدیثه تهرانی و سهیلا رضوی

حدیثه تهرانی

بازیگران سریال وارش

دلنوشته حدیثه تهرانی بازیگر سریال وارش

حدیثه تهرانی در صحفه شخصی اش نوشت : شیوا …نقشی که خودم به اصرار بین نقشهای پیشنهاد شده در سریال انتخابش کردم چون بر خلاف تمام نقش های سفید و سیاه سریالهای تلویزیونی ، شیوا خاکستری بود مثل من و شما … مایی که می تونیم یه روزی یه چیزی بخوایم و چند سال بعد بفهمیم اشتباه کردیم و بخوایم زندگیمونو تغییر بدیم با تمام سختی ها و عذاب هاش … می تونیم هدفی داشته باشیم و بعد بفهمیم مسیر رو اشتباهی رفتیم و بخوایم ازش برگردیم نه اینکه بخاطر اجتماع و دنیا سکوت کنیم و همون راهو با بغض تا ته بریم ….شیوا نقشی بود که میشد زندگیش کرد … خوب مطلق نبود مثبتِ شرمگینِ ًًِخانم ِهمیشگی نبود … من عاشقانه با شیوا زندگی کردم درکش کردم و دلم خیلی جاها براش سوخت … خوشحالم شما هم باهاش ارتباط برقرار کردین … بخاطر تمام محبت هاتون سپاسگزارم… یا علی ??

حدیثه تهرانی در کنار دریا

عکس های حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی بازیگر وارش

عکس های حدیثه تهرانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  هنرمندان در نشست رسانه ای سریال ساخت ایران ۲ در اعتراض به قاچاق +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-01-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi