حجاب ستاره اسکندری در ترکیه و اولین واکنش وی به ویدیوی حاشیه ساز +تصاویر

حجاب ستاره اسکندری در ترکیه و اولین واکنش وی به ویدیوی حاشیه ساز +تصاویر سینمای ایران و جهان

ستاره اسکندری بعد از حاشیه های به وجود آمده برایش بالاخره سکوت خود را شکست و درباره این جنجال های فضای مجازی و حواشی پیش آمده بعد از انتشار ویدیوی حاشیه ساز توضیح داد.

ستاره اسکندری بازیگر باتجربه که با سریال نرگس به اوج شهرت رسید به تازگی درگیر حاشیه شده بود که وی بعد از دو ماه به حواشی سفرش به ترکیه و انتشار ویدیویی از کشف حجابش واکنش نشان داد. گفتنی است این ماجرا حاشیه های زیادی برای وی به همراه داشت و بالاخره وی سکوتش را شکسته و نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است. در ادامه ماجرای حجاب ستاره اسکندری از زبان خودش ر ا در نیک صالحی بخوانید

حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

دو ماه قبل ویدئویی از ستاره اسکندری در ترکیه پخش شد که با واکنش‌ های متفاوتی همراه بود و حاشیه‌ های فراوانی را برای این بازیگر ایجاد کرد. از آن زمان تاکنون اسکندری ترجیح داد در برابر حواشی پیش آمده سکوت کند اما او سرانجام سکوت خود را شکست و درباره این موضوع صحبت کرد.

ستاره اسکندری در اولین واکنش به انتشار یک ویدیو از او به روزنامه هفت صبح گفت:
چیزی که ذهنم را مشغول می کند این مقدار و حجم از خشونت در این فضاست.
خشونتی که حتی با هر لفظ و در هر رسانه منعکس می شود.

ستاره اسکندری

کودکی ستاره اسکندری

ما ایرانی ها ملت مهربان و مهمان نوازی بودیم، دلگیر می شوم وقتی می بینم این همه خشونت در فضای مجازی تکثیر می شود و مثل آینه به جامعه باز می گردد.

این بازیگر ادامه داد: چطور می شود بعد از ۲۶ سال کار هنری، به کارنامه و گذشته ات نگاه
نمی کنند و یک خبر زرد، جای این همه سال فعالیت را می گیرد. وقتی این ها را می بینم
به یک حس بیهودگی و دلگیری می رسم. مساله این است که همیشه سعی کردم بدون حاشیه
زندگی کنم و اگر تهمت و افترایی هم هست از راه قانونی پیگیری می کنم.

ستاره و لاله اسکندری

عکس های ستاره اسکندری

کشف حجاب ستاره اسکندری و شکستن سکوت وی درباره حاشیه ها

ستاره اسکندری درباره اظهار نظرهای مختلف فضای مجازی درباره او بیان کرد: امیدوارم روزی فرا رسد که دنیای واقعی بر مجازی غلبه کند. من در این شهر و کشور زندگی می کنم و هنوز هستند نگاه های مهربانی که مرا مورد لطف قرار می دهند.

ستاره اسکندری

ستاره و لاله اسکندری

همین برایم کافی است. فضای مجازی یعنی همین آدم هایی که پشت اکانت های فیک پنهان می شوند و دشنام می دهند به خیال اینکه تاثیرگذارند، در صورتی که اینطور نیست. اصولا در ماجرای اخیر یا اتفاق های مشابه برای دیگران، می ایستم و نگاه می کنم. معتقدم آن آدم ها در فضای مجازی واقعی نیستند. آدم های واقعی در کوچه و بازار هستند.

تصاویر ستاره اسکندری بازیگر ایرانی

حاشیه های حجاب ستاره اسکندری

ستاره اسکندری در پایان بیان کرد: گاهی امثال من، وجه المصالحه جریان های خاص و دشمنی‌ ها می‌ شوند. مساله‌ ای که خیلی دلگیر کننده است که اپوزیسیون خارج نشین و تندروهای داخلی ادبیات مشترکی دارند.

همچنین بخوانید :  صحبت های بازیگر زن سینما و تلویزیون قبل از جراحی قلب!

ترجیح می دهم درباره خودم صحبت کنم: به عنوان یک انسان از این همه نفرت پراکنی و خشونت گرایی و تبعیض جنسیتی تعجب می کنم. امیدوارم که حداقل کمی هوش انتقاد داشته باشیم به جای فحاشی! امیدوارم بدون تحقیق تهمت و افترا نزیم.

ستاره اسکندری بازیگر زن

ستاره اسکندری

روزنامه هفت صبح

تاریخ بروزرسانی : 2019-09-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi