“حافظ” در جشنواره بین المللی فیلم توکیو

“حافظ” در جشنواره بین المللی فیلم توکیوسینمای ایران و جهان

ایسکانیوز: جشنواره بین المللی فیلم توکیو قرار است اواسط اکتبر ۲۰۰۷ در ژاپن برگزار شود و فیلم«حافظ» ساخته ابوالفضل جلیلی از ایران در بخش رقابت فیلم های خارجی زبان شرکت خواهد داشت . به نقل ازسایت ورایتی، این فستیوال که از سال ۱۹۸۵، هر ساله برگزار می شود، این بار نیز در توکیو برگزار خواهد […]

ایسکانیوز: جشنواره بین المللی فیلم توکیو قرار است اواسط اکتبر ۲۰۰۷ در ژاپن برگزار شود و فیلم«حافظ» ساخته ابوالفضل جلیلی از ایران در بخش رقابت فیلم های خارجی زبان شرکت خواهد داشت . به نقل ازسایت ورایتی، این فستیوال که از سال ۱۹۸۵، هر ساله برگزار می شود، این بار نیز در توکیو برگزار خواهد شد.
جشنواره فیلم توکیو، امسال با نمایش فیلم هایی از کشورهای آلمان، کانادا، چین، ژاپن، هند، بریتانیا، فرانسه، مکزیک، سوئیس، اتریش و چندین کشور دیگر کار خود را آغاز خواهد کرد.
فیلم«حافظ» از ایران در بخش رقابت فیلم های خارجی زبان نیز در این جشنواره شرکت داده شده است.
بیستمین فستیوال بین المللی فیلم توکیو ۲۰ تا ۲۸ اکتبر در” روپونگی هیل” شهر میناتو و”بونکامورا”ی شهر شیبوتای ژاپن برگزار خواهد شد.
«عقاب نیمه شب»، از کشور ژاپن فیلم افتتاحیه این فستیوال و« ابریشم» محصول کانادا، فرانسه، ایتالیا، بریتانیا و ژاپن فیلم اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی فیلم توکیو خواهد بود.

همچنین بخوانید :  راهیابی نمایش "خداحافظ آسمان آبی" به جشنواره بین‌المللی رادیو
تاریخ بروزرسانی : 2007-10-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو