شقایق دلشاد مدل مشهور و غوغای اظهارنظر عجیبش در رادیو

شقایق دلشاد مدل مشهور و غوغای اظهارنظر عجیبش در رادیوسینمای ایران و جهان

شقایق دلشاد مدل جنجالی که نقش های کوتاهی در سریال های کیمیا و شهرزاد داشته جنجال تازه ای به وجود آورده که غوغای زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرده است.

شقایق دلشاد مدل مشهور کشورمان که با اظهار نظرهای خود سوژه رسانه ها شده است این بار با مصاحبه با رادیو با مجری آن وارد حاشیه تازه ای شده است و با صحبت هایش جنجال ساز شده است. این مدل مشهور در سریال شهرزاد نقشی کوتاه بر عهده داشته است. در ادامه جزئیات غوغای جدید شقایق دلشاد را در نیک صالحی بخوانید

جنجال تازه شقایق دلشاد مدل ایرانی

شقایق دلشاد، بازیگری که نقش کوتاهی در سریال شهرزاد ایفا کرد، هفته گذشته با اظهار نظر عجیبی سیل انتقادات را روانه خویش کرد. وی در مصاحبه‌ای با توجه به اشتغالش در حرفه مدلینگ در خارج از کشور گفت: مردم ایران باید من را روی سرشان بگذارند.

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد در شب یلدا

بعد از این مصاحبه وی از مردم عذرخواهی کرد و گفت قصد توهین نداشته و به دلیل لحن مجری آن حرف‌ها را زده است.البته اولین باری نبود که این بازیگر با اظهاراتش خشم کاربران فضای مجازی را بر می‌ انگیخت. وی قبلا هم گفته بود سلبریتی‌ ها باید بادیگارد داشته باشند یا در پاسخ به این سوال که چرا بنز سوار می‌شود بیان کرده بود: دارندگی و برازندگی!

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد در سریال شهرزاد

شقایق دلشاد مدل

گریم شقایق دلشاد در شهرزاد

مصاحبه شقایق دلشاد بازتاب‌های منفی در فضای مجازی داشت. عده‌ای اعتراض زیادی به اظهارات این بازیگر کردند. بعضی‌ ها هم علاوه بر انتقاد از شقایق دلشاد، مجری را هم مقصر می‌ دانستند.

شقایق دلشاد مدل

عکس های شقایق دلشاد

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد

حاشیه جدید شقایق دلشاد مدل مشهور در رادیو

در روزهای اخیر صوت این گفت‌وگو، در فضای مجازی مدام دست به دست می‌شود و البته این پرسش را از سوی مخاطب و کارشناسان به همراه دارد که فارغ از رفتار و نگاه این بازیگر یا به اصطلاح اینفلوئنسر که در چند برنامه محدود هم بازی کرده است، چرا گوینده‌ای که به عنوان نماینده رسانه ملی با این مصاحبه‌شونده تماس گرفته است، آن‌طور که انتظار می‌رود برنامه را مدیریت رعایت نمی‌کند تا در نهایت آنچه روی آنتن می‌رود، در شأن مخاطب باشد و رسانه‌ای باسابقه مانند رادیو.

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد بازیگر

شقایق دلشاد مدل

عکس جدید شقایق دلشاد

گفتنی است که این بازیگر، به خاطر مصاحبه‌ های قبلی‌ اش نیز مورد انتقاد قرار گرفته است.
او چندی پیش اظهار داشته بود که نیاز به بادیگارد دارد و رفت و آمد وی با ماشین بنز
نشانه دارندگی و برازندگی است!

پیش‌تر از این نیز مصاحبه‌ای دیگر از وی منتشر شده بود که در آن اظهار کرده بود طرفدارانش بیشتر از گلزار است، ولی بعد‌ها آن را تکذیب کرد و در جایی دیگر نیز گفته بود حسن فتحی به محض اینکه چهره و اندامش را دیده و صدایش را شنیده به او گفته بدون تست برود قرارداد ببندد.

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد در مشهد

شقایق دلشاد مدل

شقایق دلشاد مدل جوان

آخرین خبر , ایسنا , صحفه شخصی شقایق دلشاد

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :