جشن تولد پژمان جمشیدی در اکران فیلم ایده اصلی +تصاویر

جشن تولد پژمان جمشیدی در اکران فیلم ایده اصلی +تصاویر سینمای ایران و جهان

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم سینمایی ایده اصلی آزیتا موگویی در اکران مردمی این فیلم در سینما آزادی غافلگیر شده و جشن تولدی برای وی توسط عوامل این فیلم برگزار شده است.

پژمان جمشیدی بازیگر امروز و فوتبالیست دیروز که هنرنمایی وی در سینما و تلویزیون را شاهد هستیم و در جشنواره فیلم فجر برای فیلم سوء تفاهم موفق شد نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد شود این روزها فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی را در پرده سینماها دارد. در اکران فیلم ایده اصلی جشن تولد پژمان جمشیدی بازیگر این فیلم در کنار سام درخشانی و محمد رحمانیان برگزار شده است. در ادامه تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی ایده اصلی را در نیک صالحی مشاهده کنید

جشن تولد پژمان جمشیدی

مراسم جشن تولد پژمان جمشیدی شب گذشته در سینما استقلال برگزار شد. عوامل فیلم سینمایی «ایده اصلی» شب گذشته در یک حرکت غافلگیرکننده و با حضور سام درخشانی و محمد رحمانیان جشن تولدی برای پژمان جمشیدی بازیگر این فیلم در سینما استقلال برگزار کردند.

تولد پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی و سام درخشانی

تولد پژمان جمشیدی

عکس های پژمان جمشیدی

تولد پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در سال ۱۳۹۲ با بازی در مجموعه تلویزیونی «پژمان» به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرد. طرح اولیه این سریال با ایده خود پژمان جمشیدی شکل گرفته‌ است.  پس از آن در تئاتر و سریال کارهای مختلفی ارائه کرده‌ است. او در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد برای بازی در فیلم سوتفاهم شده‌ است.

تولد پژمان جمشیدی

جشن تولد پژمان جمشیدی در کنار سام درخشانی

تولد پژمان جمشیدی

سام درخشانی

تولد پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی متولد ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ بازیکن اسبق تیم های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است و بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. در مجموعه تلویزیونی پژمان برای اولین بار به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرد.

جشن تولد پژمان جمشیدی در اکران فیلم ایده اصلی +تصاویر

عکس های پژمان جمشیدی

تولد پژمان جمشیدی

اکران مردمی فیلم ایده اصلی با تولد آقای بازیگر

در خلاصه فیلمایده اصلی آمده است : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رویا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم های این قصه منجر به پیچیدگی هایی در روایت آن می شود.

تولد پژمان جمشیدی

هنرمندان در اکران فیلم ایده اصلی

تولد پژمان جمشیدی

کیک تولد متفاوت پژمان جمشیدی

تولد پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :