جشن لاکچری تولد پویا امینی در کنار همسرش و خواننده جنجالی +تصاویر

جشن لاکچری تولد پویا امینی در کنار همسرش و خواننده جنجالی +تصاویر سینمای ایران و جهان

پویا امینی بازیگر سریال خط قرمز در یکی از رستوران های تهران تولد ۴۲ سالگی خود را در ۱۵ اردیبهشت با حضور همسرش و دوستانش جشن گرفته است

پویا امینی بازیگر جوان کشورمان تولد ۴۲ سالگی خود را جشن گرفت. وی از بازیگران دانش آموخته حوزه کارگردانی تئاتر می باشد که توانسته است از همان دوران دانشجویی وارد عرصه هنر شود. وی دیشب در یکی از رستوران های تهران تولد خود را در کنار همسر همیشه همراه و به قول خودش دوستش برگزار کرد. این بازیگر در سریال خط قرمز به اوج محبوبیت و شهرت دست یافت و بعد از آن با دقت بیشتری فیلم های و سریال های خود را انتخاب کرد. در ادامه تصاویر تولد پویا امینی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جشن لاکچری تولد پویا امینی

جشن تولد ۴۲ سالگی پویا امینی شنبه شب در یکی از بهترین رستوران های تهران با حضور همسرش بیتا بجانلی و برخی چهر ها از جمله مهدی جهانی خواننده معروف و حضور جنجالی خواننده لس آنجلسی سامان برگزار شده است.

جشن تولد ۴۲ سالگی پویا امینی

کیک تولد پویا امینی

گفتنی است شاید کمتر کسی به خاطر داشته باشد که پویا امینی در آخرین سال های دهه هفتاد مجری
مسابقه ای در شبکه یک بود که برای گروه کودک و نوجوان تهیه شده بود.

تولد لاکچری پویا امینی در کنار همسرش

پویا امینی و مهدی جهانی

پویا امینی و خواننده لس آنجلسی سامان

تولد پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون

پویا امینی متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیساس رشته کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران است و اصالتا اهل شهر ری می باشد.

پویا امینی

پویا امینی و پسرش ایلیا

پویا در اوایل حضورش در تلویزیون بعد از دو تجربه نه چندان موفق در سال ۸۰ وقتی ۲۴ ساله بود به همراه چند تازه بازیگر در سریال خط قرمز بازی کرد و به اوج شهرت و محبوبیت رسید. و در سال ۸۲ با فیلم وعده دیدار وارد سینما شده است.

عکس های پویا امینی

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون

پویا امینی در سال ۸۱ وقتی ۲۵ ساله بود با همکلاسی دانشگاه خود بیتا بجانلی ازدواج کرد، ثمره این ازدواج یک پسر بنام ایلیا می باشد.

پویا امینی در کنار همسر و پسرش

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  جشن تولد زیبای دختر رضا صادقی با حضور همسرش برگزار شد + تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :