جشن تولد نگین معتضدی با غافلگیری دوستانش در یک شب معمولی +تصاویر

جشن تولد نگین معتضدی با غافلگیری دوستانش در یک شب معمولی +تصاویر سینمای ایران و جهان

نگین معتضدی بازیگر کشورمان عکس های از جشن تولد ۳۳ سالگی اش در صحفه شخصی اش منتشر کرده است که مشاهده می کنید

نگین متعضدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۳ مهر ۱۳۶۴ در تهران می باشد و امروز تولد ۳۳ سالگی این بازیگر ایرانی می باشد. به همین مناسبت وی عکس های را از جشن تولد متفاوتش در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. این بازیگر با سریال ویلای من مهران مدیری به شهرت رسید و یک خواهر دارد که در زمینه نویسندگی فعالیت دارد. این بازیگر در فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر نیز حضور داشته است. تصاویری از تولد نگین معتضدی را در نیک صالحی ببینید

تولد نگین معتضدی با حضور دوستانش

معتضدی با انتشار عکس هایی در اینستاگرام نوشت :وقتی بهترین دوستات… شب تولدت سوپرایزت می کنن و یک شب معمولی را برات به بهترین شب تبدیل می کنن..موقع فوت کردن شمع تنها ارزویی که به ذهنت می رسه پایداری دوستیت و سلامتی اونهاست…خدایا ممنونم که این دوستها را بهم دادی…

تولد نگین معتضدی

جشن تولد نگین معتضدی

تولد نگین معتضدی

غافلگیری نگین معتضدی در تولدش

تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی

خوب است بدانید :بخشش های از گفتگو با نگین مغتضدی

شما خواهر طلا معتضدی، یکی از بهترین و پرکارترین فیلمنامه‌نویسان تلویزیون هستید، چقدر حضور او در زندگی شخصی و حرفه‌ای شما تاثیر‌گذار و پیش‌برنده بود؟

داشتن خواهر نویسنده از کودکی روی من آنقدر تاثیر گذاشت که دیگر حتی لازم نبود در بزرگسالی از او تاثیر بگیرم وقتی خواهری داشته باشی که به‌جای عروسک‌بازی برایت قصه‌های صمد بهرنگی را بخواند مسلما جهانی پر از تخیل خواهی داشت. طلا چهار سال از من بزرگ‌تر است و تمامی خاطرات من از او محدود می‌شود به این‌که او برایم قصه تعریف می‌کرد، کتاب می‌خواند یا برایم کارتون می‌خرید. طلا من را با کتاب آشنا کرد و کتاب عنصر جداناپذیر زندگی من شد.

طلا کاراکتری قوی دارد و برای من که در کودکی شخصیت حساس و زودرنجی داشتم، باعث شد تا بتوانم با اتفاقات زندگی راحت‌تر کنار بیایم. در اوایل شروع فعالیتم شرایط بسیار دشوار بود و باید خودم را به همه و گروه‌هایی که در آن بودم ثابت می‌کردم گاهی که کم می‌آوردم وجود طلا به‌عنوان یک شخصیت قوی در کنارم تاثیر‌گذار بود تا بتوانم مسیرم را ادامه دهم.

تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر ایرانی

تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی

چقدر مهران مدیری در تغییر مسیرتان به‌سمت آثار طنز و حضور در این حوزه تاثیر‌گذار بود؟

قبل از همکاری با مهران مدیری من نه پیشنهاد طنز و نه علاقه‌ای به فعالیت در این حوزه داشتم و همان‌طور که از کارنامه کاری‌ام مشخص است پیش از آن در آثار درام و ملودرام دیده شده بودم اما با همه این‌ها چه‌کسی می‌تواند به پیشنهاد همکاری با مهران مدیری نه بگوید؟

تولد نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر ایرانی

تولد نگین معتضدی

جشن تولد نگین معتضدی

تجربه همکاری با او برایتان چطور بود؟

صبح روزی که قرار بود به دفتر آقای مدیری بروم از شدت استرس به مادرم گفتم می‌خواهم تماس بگیرم
و قرار را کنسل کنم و واقعا مواجهه با آقای مدیری که از سال‌ها قبل جزو اسطوره‌هایم بود برایم کار
دشواری بود اما این برخورد بسیار خوب اتفاق افتاد و آقای مدیری با من که آن زمان نهایتا سه سریال
و ده تله فیلم بازی کردم بسیار متواضعانه و فروتن برخورد کرد

و من با خودم گفتم وقتی چنین ناخدایی هست من چرا سوار کشتی نشوم. تلاش‌ها و عملکرد مهران مدیری و گروه او باعث شد کاراکتر من در این سریال به‌خوبی شکل بگیرد تا آن‌جایی که با گذشت چندسال از پخش سریال هنوز من را با نام هنگامه مهاجر یا خانم وکیل می‌شناسند.

روزنامه صبا , صحفه شخصی نگین معتضدی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-09-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :