تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت با استایلی شیک و لاکچری +تصاویر

تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت با استایلی شیک و لاکچری +تصاویرسینمای ایران و جهان

مریم مومن بازیگر سریال بانوی عمارت که با این سریال به اوج شهرت رسید به مناسبت سالروز تولدش ۶ مرداد ماه عکس های از تولد ۲۱ سالگی خود را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

مریم مومن فخرالزمان بانوی عمارت دیروز ۶ مرداد ماه ۲۱ ساله شده است. به همین بهانه وی در صحفه شخصی اش به مناسبت تولد ۲۱ سالگی اش عکس های از تولد خود را منتشر کرده بود. وی اولین تجربه خود را در تلویزیون با موفقیت پشت سر گذاشت و توانست به شهرت و محبوبیت دست یابد. مریم مومن هم اکنون دانشجوی رشته بازیگری می باشد. در ادامه عکس های جشن تولد مریم مومن را در نیک صالحی مشاهده کنید.

جشن تولد مریم مومن

مریم مومن در ۶ ام مرداد ماه سال ۱۳۷۷ در مشگین شهر اردبیل به دنیا آمده است، او تک فرزند است و از ۷ سالگی به همراه خانواده اش به تهران مهاجرت کرده و هم‌اکنون ساکن کرج می‌ باشد.

این بازیگر و چهره جدید تلویزیون در سال ۱۳۹۶ بعد از پذیرفته شدن در نقش فخرالزمان برای سریال بانوی عمارت ، اولین اثر حرفه ای خود را در زمینه بازیگری آغاز کرد.

تولد مریم مومن

مریم مومن

تولد مریم مومن

عکس های مریم مومن

تولد مریم مومن

جشن تولد ۲۱ سالگی مریم مومن

تولد مریم مومن

تولد بازیگر بانوی عمارت

عکس های جشن تولد مریم مومن

عکس هایی از تولد ۲۱ سالگی مریم مومن بازیگر کشورمان در صحفه شخصی اش منتشر شده است. گفتنی است یکی از بازیگرانی که در سریال بانوی عمارت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت بازیگر نقش فخرالزمان بود که بازی او از سوی مخاطبان این سریال مورد توجه قرار گرفت و پیگیری ها برای شناخت بازیگر این نقش زیاد شد.

تولد مریم مومن

عکس های هنری مریم مومن

تولد مریم مومن

تیپ متفاوت مریم مومن

تولد مریم مومن

مریم مومن در روز تولدش

تولد مریم مومن

تولد ۲۱ سالگی مریم مومن

نظر عزیزالله حمیدنژاد کارگردان بانوی عمارت درباره مریم مومن

خانم مریم مومن از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری و دیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ،ای اولین تصاویر از ایشان است که منتشر میشود، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امیدوارم خانم مریم مومن با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد.

تولد مریم مومن

عکس های مریم مومن به مناسبت تولدش

تولد مریم مومن

مریم مومن

تولد مریم مومن

عکس های تولد مریم مومن

تولد مریم مومن

تولد ۲۱ سالگی مریم مومن بازیگر زن

تولد مریم مومن

تولد ۲۱ سالگی مریم مومن

تولد مریم مومن

عکس های مریم مومن

تولد مریم مومن

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-29 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :