متفاوت ترین جشن تولد مادر پرستو صالحی در کنار فرزندانش +تصاویر

متفاوت ترین جشن تولد مادر پرستو صالحی در کنار فرزندانش +تصاویر سینمای ایران و جهان

پرستو صالحی بازیگر سریال زیر آسمان شهر در صحفه شخصی اش با انتشار عکس های تولد نفس زندگی اش مادرش را تبریک گفته بود. مادر وی در روز تولدش در بستر بیماری بوده است.

پرستو صالحی بازیگر پر حاشیه و دوست داشتنی کشورمان برای مادرش در بستر بیماری تولد گرفته است. وی که زندگی پر فراز و نشیبی را تجربه کرده است در سریال های مهران مدیری بازی کرده و به شهرت رسیده است. بهار ارجمند خواهر برزو ارجمند در جشن تولد مادر پرستو صالحی در کنار وی بوده است. در ادامه عکس های از تولد متفاوت مادر پرستو صالحی را در نیک صالحی مشاهده کنید

جشن تولد مادر پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر کشورمان مادرش خانه‌ دار است و پدر مرحومش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش یک جا زندگی می‌ کند.

پرستو صالحی در کنار مادرش

کیک تولد مادر پرستو صالحی

تولد متفاوت مادر پرستو صالحی

تولد مادر پرستو صالحی در بستر بیماری

پرستو صالحی در صحفه شخصی اش نوشت : نفس ، زندگی ، عمر، هستی، بهانه ی قشنگِ من برای زندگی ، مادر تولدت مبارک الهی سایه ات بالا سرمون باشه و هیچوقت تو بستر بیماری نبینمت عاشقتم ، می میرم برات زود خوب شو ?❤️??

پرستو صالحی در کنار مادر و برادر و عروسشان

مادر پرستو صالحی در بستر بیماری

مادر پرستو صالحی

مادر پرستو صالحی و بهار ارجمند

پرستو صالحی در برنامه ماه عسل

پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر با حضور در برنامه ماه عسل در رمضان سال ۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت و گفت: «دردسرهای زندگی ما، از یک منقل و دوست های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که در زندگی ما افتاد و خوشبختی خانواده من را گرفت. مادرم اولین بار که متوجه شد پدرم معتاد است، آن موقع من ۸ سالم بود».برادر وی امیر نیز افزود:«از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت ها این کار را انجام می دادند و اسمش را می گذاشتند تفریح».صالحی خطاب به خانواده و مخاطبان این برنامه گفت:«نیومدم که بگم پدرم بد است، آمدم بگم که اعتیاد پدرم را از من گرفت».

جشن تولد سال قبل مادر پرستو صالحی

پرستو صالحی و مادرش

پرستو صالحی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تولد مهراوه شریفی نیا و خاطره خنده دار خواهرش ملیکا +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi