جشن تولد شبنم قلی خانی در کنار هنرجویانش در کلاس بازیگری

جشن تولد شبنم قلی خانی در کنار هنرجویانش در کلاس بازیگری سینمای ایران و جهان

شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان در ۱۹ آبان ماه سال ۵۶ به دنیا آمده است اما امروز وی به بهانه تولدش از طرف هنرجویانش غافلگیر شده و تولدش را جشن گرفته اند.

شبنم قلی خانی بازیگر کارگردان و مدرس بازیگری از چهره های محبوب سینما و تلویزیون ایران است که با فیلم مریم مقدس به اوج شهرت رسید و توانست خود و قابلیت های بازیگری اش را به نمایش بگذارد. این بازیگر عکس های از جشن تولدش را در کنار هنرجویانش را منتشر کرده است. عکس های جشن تولد شبنم قلی خانی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های جشن تولد شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌ خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در شهر تهران زاده‌ شد. وی فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. وی مورد توجه شهریار بحرانی قرار گرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید و به اوج شهرت رسید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفا کرد.

تولد شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی و هنرجویانش

عکس های تولد شبنم قلی خانی

جشن تولد شبنم قلی خانی و دلنوشته وی در اینستاگرام

شبنم قلی خانی نوشت : به گمانم بزرگترین دارایی زندگی ، انسانهای اطرافمان هستند ، دوستان واقعی نه مجازی! امروز من ثروتمندترینم چرا که شما را دارم و برای داشتن شما به خود میبالم، همیشه تنها آرزویم پیشرفت و سلامتی و شاد بودن همه شماست♥️
باز هم سپاس گذار مهرتان هستم که چند روزی زودتر از تولدم بهترین خاطره را برایم ساختید?

تولد شبنم قلی خانی

جشن تولد متفاوت شبنم قلی خانی

تولد خاص شبنم قلی خانی

کیک تولد شبنم قلی خانی

گفتنی است شبنم قلی خانی در سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده و به تهیه کنندگی ایرج محمدی به تازگی هنرنمایی کرده است و در این سریال در نقش افسون دوست کتایون حضور دارد.

شبنم قلی خانی در سریال مانکن

وی در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. و در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر ایرانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عکس های جالب نگار جواهریان در روز تولد ۳۴ سالگی اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :