بهاره رهنما با پای شکسته در تولد سام درخشانی و در میان پاستاریونی ها+تصاویر

بهاره رهنما با پای شکسته در تولد سام درخشانی و در میان پاستاریونی ها+تصاویر سینمای ایران و جهان

آخرین روز فیلمبرداری فیلم سینمایی پاستاریونی که یک کار طنز می باشد جشن تولد سام درخشانی بازیگر این فیلم با حضور بهاره رهنما و گوهر خیراندیش و مسترتیستر برگزار شد

بهاره رهنما بازیگر خوب کشورمان که در بیشتر فیلم های کمدی حضور دارد در فیلم سهیل موفق به نام پاستاریونی حضور دارد دیروز در آخرین روز فیلم برداری این فیلم سینمایی جشن تولد سام درخشانی نیز برگزار شد که بهاره رهنما با پای شکسته در آن حضور داشت و عکس های این تولد را در صحفه شخصی اش منتشر کرد. در تولد سام درخشانی مسترتیستر ایرانی به همراه گوهر خیراندیش و بهاره رهنما و عوامل این فیلم سینمایی حضور داشتند در ادامه عکس های این بازیگران را مشاهده خواهید کرد

جشن تولد سام درخشانی

بهاره رهنما عکس های از جشن تولد سام درخشانی در آخرین روز فیلم سینمایی پاستاریونی منتشر کرد.

بهاره رهنما نوشت : تولد” سام درخشانی “و اخرین روز”پاستاریونی” یک سینمایی پر از حس ‌و شور زندگی ،ممنونم از همه عوامل درخشان این فیلم که باعث شدند با ‌پای شکسته و ضعفی که داشتم ،امروز صحنه اخرو بازی کنم، اسم نمیبرم چون تک تکتون بینظیر بودین و خوشحالم که یکی از کمدی های موفق سال بعد رو برای “سهیل موفق” بازی کردم?

بهاره رهنما با پای شکسته در جشن تولد سام درخشانی

جشن تولد سام درخشانی در پشت صحنه فیلم پاستاریونی

بهاره رهنما

تولد سام درخشانی با حضور بازیگران مشهور و مستر تیستر

فیلم سینمایی پاستاریونی ساخته سهیل موفق با بازی حمید سپیدنام همان مسترتیستر معروف ، سام درخشانی ، بهاره رهنما و گوهر خیراندیش در ژانر کمدی ساخته شد.

عوامل فیلم سینمایی پاستاریونی در جشن تولد سام درخشانی

بهاره رهنما , سام درخشانی و گوهر خیراندیش

مهمد نادری , بهاره رهنما , گوهر خیراندیش

جشن تولد سام درخشانی در پشت صحنه یک فیلم

حمید سپیدنام , محمد نادری , بهاره رهنما

حمید سپیدنام ،نخستین مستر تیستر ایرانی

حمید سپیدنام متولد بهمن ماه سال ۱۳۵۶ در شهر منچستر انگلستان می باشد و مالک برند مستر تیستر و مدیر عامل شرکت کاسپید در لندن است. تا سن ۵ سالگی در این شهر گذرانده است و بعدها بنا به دلایلی به ایران آمد و در مشهد ساکن شد. پدرش در انگلستان دکترای خودش را در رشته الکترونیک دریافت کرد که بعد‌ها همین دانش خود را به ایران آورد و به تدریس در دانشگاه‌های ایران مشغول شد که در حال حاضر هم به این شغل مشغول است.

همچنین بخوانید :  خاطره زیبای ماه چهره خلیلی از اولین تولدش در ایران + تصاویر

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :