جشن متفاوت تولد آوا دارویت بازیگر ایتالیایی ایرانی در کنار دریا +تصاویر

جشن متفاوت تولد آوا دارویت بازیگر ایتالیایی ایرانی در کنار دریا +تصاویر سینمای ایران و جهان

بازیگر جوان معمای شاه آوا دارویت که با این سریال وارد عرصه بازیگری شد در صحفه شخصی اش عکس های از جشن تولد متفاوت خود را در کنار دریا منتشر کرده است.

آوا دارویت بازیگر سریال هست و نیست و معمای شاه که از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی متولد شده است از ۷ سالگی به ایران به همراه خانواده اش بازگشته و در اینجا تحصیل کرده است وی سال های ابتدایی را در میانه سپری کرده و اکنون در تهران است. وی یک برادر کوچکتر به نام آرمان دارد. در ادامه عکس های از جشن تولد آوا دارویت بازیگر کم حاشیه ایرانی را در نیک صالحی بخوانید

همچنین بخوانید :  جشن تولد گلاب آدینه و رونمایی از پوستر فیلم در جستجوی فریده با حضور بازیگران +تصاویر

جشن تولد آوا دارویت

آوا دارویت بازیگر ایرانی در ۲۲ شهریور ۱۳۷۲ در ایتالیا به دنیا آمده و فارغ التحصیل فوق لیسانس روانشناسی بالینی می باشد. پدرش ایتالیایی و اهل شهر رویت و مادرش ایرانی است.

تولد آوا دارویت

کیک تولد آوا دارویت

تولد آوا دارویت

تولد بازیگر هست و نیست در کنار دریا

تولد آوا دارویت

تولد آوا در کنار دوستش

این بازیگر جوان و با استعداد متولد ایتالیا است و دوران کودکی خود را در ایتالیا سپری کرده است و تا سن ۷ سالگی به همراه خانواده اش ساکن ایتالیا بود، وی به همراه خانواده اش بعد از بازگشت به ایران در شهر میانه در استان آذربایجان شرقی زندگی کرده و دوران ابتدایی خود را در آنجا گذراند. آوا هم اکنون در تهران زندگی می کند.

تولد آوا دارویت

عکس های تولد متفاوت آوا دارویت

تولد آوا دارویت

عکس های آوا دارویت

تولد آوا دارویت

تولد متفاوت آوا دارویت

عکس های جشن تولد آوا دارویت و آرزوی وی در روز تولدش

آوا دارویت با انتشار عکس های در صحفه شخصی اش نوشت : من هنوز امیدوارم… به جهان و آدم هایش… به خودم و از همه مهمتر به خدا…??? امید که دست خالى نمانم از مهر… از شوق… از هرچه برایش رویا بافتم… امید که توانایى نگه داشتن آنچه دوست دارم را داشته باشم…???امید به رشد… به پرورش هر آنچه که تا به امروز یاد گرفته ام … و اینکه فردا میتوانم کمى بهتر باشم… کمى مسلط تر … کمى مصمم تر… قوى تر… امید به اینکه قلبم در قفسه ى سینه ام خاک نخورد…???امید که باقى جوانى ام شبیه شهریور باشد… گرم و پر شور…?
.
.
٩٨/۶/٢٢
عزیزانم براى همتون آرزوى دل خوش ، سلامتى و درخشش در کارتون رو دارم?

تولد آوا دارویت

عکس های آوا دارویت در روز تولدش

تولد آوا دارویت

تولد خانم بازیگر در کنار دریا

تولد آوا دارویت

تولد لاکچری آوا دارویت

آوا دارویت با بازی در سریال هست و نیست به شهرت رسید و این سریال باعث شد که این بازیگر دورگه ایتالیایی ایرانی به چهره ی شناخته شده تبدیل شود .وی با بازی در نقش باران به خوبی در میان مردم شناخته شد.

همچنین بخوانید :  مراسم جشن تولد پرستو گلستانی بازیگر کشورمان!

گفتنی است وی اولین بار در سریال‌ معمای شاه محمدرضا ورزی، بازی کرده‌ سپس در فیلم های مانند «تمرینی برای اجرا» محمدعلی سجادی ، «نفس‌ های آرام» میثم هاشمی و «چهارشنبه خون به پا می‌ شود» حماسه پارسا، به نقش‌ آفرینی پرداخته‌ است.

تولد آوا دارویت

آوا دارویت و دوستش

تولد آوا دارویت

آوا دارویت در روز تولدش در کنار دریا

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  زن شاهرخ استخری در تولد مرد زندگی اش در کنار همسر و دخترانش +تصاویر
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :