چهره های معروف در جشنواره فیلم سلامت در پردیس چارسو +تصاویر

چهره های معروف در جشنواره فیلم سلامت در پردیس چارسو +تصاویر سینمای ایران و جهان

پردیس سینمایی چارسو از ۱ تا ۵ شهریور شاهد سومین جشنواره ملی فیلم سلامت خواهد بود این جشنواره با حضور چهره های مشهور به کار خود ادامه می دهد

سومین جشنواره فیلم سلامت که از ۱ شهریور کار خود را شروع کرده است در دومین روز در پردیس چهار سو در چهار بخش به کار خود ادامه داد و چهره های معروف ایرانی مهمان این جشنواره بودند از جمله افسانه پاکرو , حمید نعمت الله , مجید مجیدی , بهزاد خداویسی و … حضور داشتند در ادامه تصاویری از این مراسم  را در نیک صالحی مشاهده می کنید این جشنواره ۵ شهریور به کار خود پایان خواهد داد

جشنواره فیلم سلامت

سومین جشنواره فیلم سلامت در چهار بخش سینمایی، مستند، دانشجویی و برنامه های تلویزیونی از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس سینمایی چارسو واقع در خیابان جمهوری، زیر پل حافظ برگزار می شود.

افسانه پاکرو در جشنواره ملی فیلم سلامت

سومین جشنواره ملی فیلم سلامت

برگزار سومین جشنواره ملی فیلم سلامت

داوران سومین جشنواره فیلم سلامت

تصاویری از سومین جشنواره ملی فیلم سلامت

سومین جشنواره ملی فیلم سلامت

انچه باید بدانید : نمایش آثار کلاسیک در جشنواره فیلم سلامت

به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم سلامت، در این جشنواره هر روز یک فیلم سینمایی کلاسیک مرتبط با موضوع سلامت به نمایش در می‌آید.

همچنین بخوانید :  اکران خصوصی فیلم سینمایی هزارپا در برج میلاد!

نمایش آثار کلاسیک ایرانی مرتبط با حوزه سلامت از ساعت ۱۶ تا ۱۸، و نشست نقد و بررسی این آثار نیز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در ایام برگزاری جشنواره فیلم سلامت خواهد بود.

هنرمندان در جشنواره ملی فیلم سلامت

افسانه پاکرو

سومین جشنواره فیلم سلامت

بهزاد خداویسی

مجید مجیدی

حمید نعمت الله

فیلم‌های خون بازی (ساخته رخشان بنی اعتماد)، خانه سیاه است (ساخته فروغ فرخزاد)، بودن یا نبودن (ساخته کیانوش عیاری)، دایره مینا (ساخته داریوش مهرجویی) و نیش دارو (ساخته منوچهر انور) به ترتیب روز‌های جشنواره نمایش داده می‌شوند.

سومین جشنواره ملی فیلم سلامت با هدف نمایش آثار ایرانی با موضوع نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» از تاریخ ۱ تا ۵ شهریور ۹۷ به دبیری دکتر محمد کیاسالار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و رصد آخرین اخبار این جشنواره به نشانی اینترنتی www.filmsalamat.ir مراجعه کنند.

شبکه خبر , سینماتیکت

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi