ناگفته های جنجالی سپند امیر سلیمانی درباره جدایی از همسرش +تصاویر

ناگفته های جنجالی سپند امیر سلیمانی درباره جدایی از همسرش +تصاویر سینمای ایران و جهان

سپند امیرسلیمانی بازیگر جوان و کم حاشیه کشورمان که درباره زندگی شخصی اش تاکنون صحبتی انجام نداده است در برنامه فرمول یک درباره جدایی از همسرش صحبت کرده است.

سپند امیر سلیمانی بازیگر ۴۱ ساله کشورمان بعد از چهار سال ماجرای طلاقش از همسرش مارال آراسته را فاش کرد و اعلام کرد که از وی جدا شده است و این موضوع دلیل بر آن نمی شود جوانان را ترغیب به ازدواج نکنم زیر تا کنون نیز اعتقاد دارم ازداوج بهترین اتفاق زندگی هر کسی است. گفتنی است این بازیگر ایرانی برادر کمند امیرسلیمانی و پسر سعید امیرسلیمانی از پیشکسوتان بازیگری می باشد. در ادامه صحبت های وی را در فرمول یک در نیک صالحی بخوانید

ماجرای جدایی سپند امیر سلیمانی از همسرش

وی در این باره که همیشه طوری از خوبی‌های ازدواج می‌گوید که انگار خودش جدا نشده، تاکید کرد: هنوز هم از من بپرسند درباره مزیت‌های ازدواج می‌گویم و معتقدم همه حتماً باید ازدواج کنند.

اینکه دو نفر نتوانند زندگی مشترکشان را ادامه دهند و جایی به پایان برسند به این معنی نیست که ازدواج بد است. ما به خاطر اختلاف سلیقه‌های شدید، تصمیم گرفتیم به سالهایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم.

سپند امیر سلیمانی

برنامه فرمول یک علی ضیاء

سپند امیر سلیمانی

سپند امیرسلیمانی و علی ضیاء

سپند امیر سلیمانی

برنامه فرمول یک

شاعر نیستم

وی همچنین درباره علاقه‌اش به موسیقی نیز توضیح داد: من ۶ تا ساز می‌زنم. شعرهای زیادی گفته‌ام اما تا به حال به فکر انتشار آنها نیفتاده‌ام چون شاعر نیستم و آنها دلنوشته بوده‌اند. اما در زمینه موسیقی تدریس کرده‌ام و شاگردانم حالا ساز می‌زنند و حتی خودشان مدرس شده‌اند. یک قطعه آهنگ هم منتشر کردم که بعضی‌ها دوست داشتند و بعضی هم دوست نداشتند.

سپند امیر سلیمانی

سپند امیرسلیمانی بازیگر ایرانی

سپند امیر سلیمانی

سپند و کمند امیرسلیمانی

سپند امیر سلیمانی

سپند امیرسلیمانی و مادرش

صحبت های سپند امیر سلیمانی درباره زندگی شخصی و هنری اش

امیرسلیمانی در بخش دیگری از حرفهایش اظهار کرد: مرا نه به خاطر بازی‌ام انتخاب می‌کنند نه پدرم نه بفروش بودنم … امروز تهیه‌کننده‌ای به من زنگ زد و گفت به من گفته‌اند با سپند کار کن چون با این به مشکل برنمی‌خوری.

این بازیگر در پایان گفت: اگر من حرفی می‌زنم که کسی دوست ندارد من فقط نظرم را می‌گویم.
من سه سال پیش برنامه‌ای درباره ترک سیگار دعوت شدم و گفتم نمی‌توانم در این باره حرف بزنم
چون هنوز سیگار می‌کشم و اگر کسی مرا در خیابان ببیند می‌گوید این فازش چیست؟!

سپند امیر سلیمانی

خانواده هنرمند امیرسلیمانی

سپند امیر سلیمانی

سپند امیر سلیمانی بازیگر جوان

سپند امیر سلیمانی

سپند و کمند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی (زاده ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او همچنین برادر کمند امیرسلیمانی (بازیگر) و پسر سعید امیرسلیمانی (بازیگر) است.

خبرآنلاین

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :