جشن تولد ۵۵ سالگی ایرج نوذری با حضور دخترش و مادرش +تصاویر

جشن تولد ۵۵ سالگی ایرج نوذری با حضور دخترش و مادرش +تصاویر سینمای ایران و جهان

ایرج نوذری بازیگر مسافری از هند تولد ۵۵ سالگی خود را در کنار دختر و مادرش در یک رستوران جشن گرفت وی فرزند مرحوم منوچهر نوذری از چهره های مطرح سینما و تلویزیون ایران می باشد

عکس های از جشن تولد ۵۵ سالگی ایرج نوذری فرزند مرحوم منوچهر نوذری با حضور دخترش و مادرش برگزار شده است که ظاهرا قبلا در این مکان جشن تولد سوگل طهماسبی نیز برگزار شده بود. آقای نوذری در ۲۱ مهر ماه سال ۱۳۹۴ در یک مسابقه اسب‌ دوانی دچار سانحه شده است. وی در حال حاضر مشغول ساخت مستندی درباره پدرش و مرحوم عمویش می باشد. در ادامه تصاویر جشن تولد این بازیگر محبوب را در نیک صالحی مشاهده کنید

جشن تولد ۵۵ سالگی ایرج نوذری

ایرج نوذری (متولد ۷ اسفند ۱۳۴۲) هنرپیشه و قهرمان کونگ فو می باشد. وی فرزند منوچهر نوذری  و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته زبان‌ شناسی است. او به زبان‌ های سانسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است و همچنین مدتی ریاست امور بین‌ الملل کونگ فوی ایران را برعهده داشت. او اصالتا اهل استان قزوین است.

کیک تولد نوذری

آقای بازیگر به همراه مادرش

جشن تولد ۵۵ سالگی آقای بازیگر

حضور ایرج نوذری در تلویزیون

اولین تجربه نوذری در سن ۲۸ در سال ۷۰ با فیلم اونیاز و آخرین تلاش شروع شد او سپس به خارج از کشور مهاجرت کرد و ۱۲ سال بعد دوباره به ایران بازگشت. اولین تجربه وی بعد از بازگشت به ایران بازی در سریال مسافری از هند در سال ۸۲ بود سریال مسافری از هند با ۹۶٪ بیننده پربیننده‌ ترین سریال پس از انقلاب در تلویزیون ایران بوده و نوذری با این سریال به اوج رسید.

جشن تولد آقای بازیگر در کنار دخترش

تولد بازیگر مسافری از هند

تولد متفاوت ایرج نوذری

این بازیگر محبوب و مطرح ایرانی در سال ۷۰ با یک دختر اسپانیایی ازدواج کرده است این زوج صاحب دو دختر بنام های دلربا و دلناز هستند.

عکس های تولد آقای نوذری بازیگر سینما و تلویزیون

کیک تولد ۵۵ سالگی آقای بازیگر

تولد آقای بازیگر در رستوران تشریفات

ایرج نوذری و دخترانش دلربا و دلناز

مرحوم منوچهر نوذری و پسرش ایرج در کودکی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تولد محمدعلی کشاورز و دلنوشته بازیگران برای سالروز ۸۹ سالگی استاد +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-03-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :