دلنوشته جواد افشار کارگردان سرشناس به مناسبت تولد ۵۰ سالگی اش +تصاویر

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-17 /
گردآوری :
جواد افشار

جواد افشار کارگردان سریال های تلویزیونی به مناسبت تولد ۵۰ سالگی اش عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد و از حس و حال این روزهای خود نوشت

جواد افشار کارگردان مطرح سریال های کیمیا و آنام تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفته است. وی از حس و حال ۵۰ سالگی دلنوشته ای در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. این کارگردان ایرانی دو فرزند به نام های علی و ناهید دارد. وی از همه کسانی که در روز تولدش به یاد وی بودند تشکر کرده است. در ادامه تصاویری از تولد سال گذشته وی را به نوشته تولد ۵۰ سالگی وی در نیک صالحی مشاهده می کنید.

جشن تولد جواد افشار

جواد افشار متولد قم و ساکن تهران است و دارای دو فرزند با نام‌ های علی و ناهید می‌ باشد که در برخی آثار خود آن‌ ها را به هنرنمایی گرفته‌ است.

وی کارگردانی سریال های مطرحی از جمله سریال کیمیا , آنام , مادرانه , برادر , سی امین روز , پول کثیف و … را بر عهده داشته است.

جواد افشارجواد افشار کارگردان ایرانی
جواد افشارکارگردان سریال کیمیا
جواد افشارپشت صحنه سریال آنام

تولد ۵۰ سالگی جواد افشار کارگردان ایرانی

جواد افشار در اینستاگرامش نوشت :۵۰ سالگی …. بچه که بودم ، یک روز روی پله های ایوان خانه مادربزرگم ایستاده بودم و پدربزرگم را نگاه میکردم، او هندوانه ای از توی آب حوض برداشت و با چاقو بین نوه های ریز و درشتش تقسیم کرد و با لبخند میگفت بخورید بچه ها خنکه… ما هم شادی میکردیم و هندوانه سرخ و شیرین رو میخوردیم و لذت میبردیم….

هیچوقت دلم نمیخواست یک روزی اونو از دست بدم… ! اون از نظر من مثلا پیر شده بود و من بچه بودم!! توی دلم برایش دعا میکردم که خدایا با اینکه او پیر شده، اما همچنان پدربزرگ ما باقی بماند و تنهایمان نگذارد و …. !!

آخه هر وقت میفهمیدم کسی ۵۰ سال عمر کرده میگفتم آخی ، پیر شده و ….

جواد افشارتولد سال قبل جواد افشار
دلنوشته جواد افشار کارگردان سرشناس به مناسبت تولد 50 سالگی اش +تصاویربازیگران سریال آنام
جواد افشارتولد آقای کارگردان

حالا که خودم جای او را گرفتم (گرچه پدربزگ نشدم) لبخند تلخی وجودم را فرا گرفته که کودکی م را
باور کنم یا ۵۰ سالگی را ؟! لحظه لحظه هایی که گذشتند و خاطره شدند و یا لحظه لحظه هایی
که در راهند؟! کدام را باور کنم …؟! عقل و عشق و علم و تجربه هایی که انباشتم
و یا زیبایی هایی که در حال کمال و نقش آفرینی فردایند؟!

آنجه گذشت و یا آنچه در راه است؟! بالاخره کدام را باور کنم؟! گرچه ظاهرم کمی شکسته و برخی موهای محاسنم سفید گشته، اما احساس میکنم تولدی دیگر در راه است… شاید زندگی تازه شروع شده…. آره بهتره این را باور کنم…

با اینکه نیم قرن گذشت اما ، اگر زیبایی ها را ببینم و عاشق باشم ، حالا حالاها میتوان عاشق زندگی بود و عشق ورزید… ممنون از همه عزیزان دل که پیام و تبریک میفرستند …

جواد افشارتولد سال قبل کاگردان سریال آنام
جواد افشارجواد افشار و پسرش علی
جواد افشارپشت صحنه سریال آنام

گردآوری گروه سینما نیک صالحی