تولد دختر شاهرخ استخری با تم صورتی در کنار دوستانش

تولد دختر شاهرخ استخری با تم صورتی در کنار دوستانش سینمای ایران و جهان

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر مشهور کشورمان با انتشار عکس های از تولد شش سالگی دخترش پناه خبر داد و در بامزلند تهران برای وی جشنی ترتیب داده بود.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار عکس های از تولد دخترش پناه در بامزلند تهران در کنار دوستانش خبر داد. البته تولد دختر شاهرخ استخری در مرداد ماه می باشد اما مادرش به او قول داده که در کنار دوستانش در تهران برای او تولد بگیرد که این جشن لاکچری را برای وی گرفته است. در ادامه عکس های از دختران زیبای شاهرخ استخری را در نیک صالحی مشاهده کنید

تولد دختر شاهرخ استخری در بامزى لند

شاهرخ استخری در ۱۴ مهر ماه ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. او فرزند اول خانواده است و یک خواهر کوچک تر از خودش به نام نیلوفر دارد.

شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد، او پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری با سریال دلنوازان در سال ۸۸ شروع شد و یک سال بعد با سریال فاصله ها این محبوبت به اوج خود رسید.

تولد پناه استخری در بامزلند

پناه و نبات دختران شاهرخ استخری

نبات دختر شاهرخ استخری

تولد دختر شاهرخ استخری در مرداد

گفتنی است شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۱ ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، این زوج اولین بار در مرداد ۱۳۹۲ صاحب یک دختر بنام پناه شدند. دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات متولد آبان ۹۷ بود.

تولد لاکچری دختر شاهرخ استخری

تولد شش سالگی دختر شاهرخ استخری

نبات استخری

گفتنی است؛ سپیده بزمی‌ پور همسر شاهرخ استخری چهره معروف تلویزیون، به مناسبت روز تولد او عکسی از خود و خانواده چهار نفره‌ شان را برای اولین بار در اینستاگرام منتشر کرده و دلنوشته‌ ای را به یادگار برای همسرش نوشت که این عکس سوژه رسانه ها شده بود و با واکنش های همراه شده است.

شاهرخ استخری و دخترش پناه

پناه و نبات دختران شاهرخ استخری

عکس های دختران شاهرخ استخری

دختران شاهرخ استخری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تولد رضا داودنژاد در شرایط کرونایی در کنار همسرش غزل
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi