تیپ خاص مارال و مونا فرجاد خواهران بازیگر در موزه آرمیتاژ +تصاویر

تیپ خاص مارال و مونا فرجاد خواهران بازیگر در موزه آرمیتاژ +تصاویر سینمای ایران و جهان

مونا و مارال فرجاد دختران جلیل فرجاد عکس های در صحفه شخصی خود در حال دیدن از موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ روسیه و مکان های دیدنی این کشور را منتشر کرده اند.

مارال و مونا فرجاد دو خواهر هنرمند ایرانی در سفری که به روسیه داشته اند در مکان های دیدنی این کشور عکس های را در صحفه شخصی شان با ذکر جزئیات این مکان دیدنی منتشر کرده اند. این دو خواهر هنرمند دختران جلیل فرجاد بازیگر پیشکسوت ایرانی هستند. در ادامه عکس های از مونا و مارال فرجاد را در نیک صالحی مشاهده کنید

استایل مارال و مونا فرجاد در روسیه

مونا فرجاد و مارال فرجاد این روزها در سفر روسیه به سر می برند و عکس های ارسالی آنها فضای مجازی را پر کرده است، به خصوص که با توضیحات شان درباره دیدنی های روسیه نوعی اطلاع رسانی درباره زیبایی های این کشور را نیز انجام می دهند.

مارال فرجاد در کلیسای نجات یافته درخون در روسیه

مارال و مونا در روسیه

مارال و مونا فرجاد در موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ روسیه

مارال فرجاد در صحفه شخصی اش نوشت : موزه آرمیتاژ واقع در سن پترزبورگ عکس اول در وروردی موزه هستش .. عکس دوم مجسمه ژوپیتر ،خدای خدایان. کنارش عقاب ،نشانه قدرت هستش، ژوپیتر امور انسان ها رو تعیین میکرد، ومقدرات تعیین شده آنان را پیشاپیش می دید. آینده رو به کمک پرواز پرندگان و نشان های دیگر به زمینیان نشان می داد.

استایل خاص مونا و مارال در موزه آرمیتاژ

عکس های مارال فرجاد

مونا فرجاد و خواهرش

مونا فرجاد

گفتنی است مجموعهٔ عظیم ارمیتاژ در چهار بنا به نمایش گذاشته شده‌ است. بنای اصلی، کاخ زمستانی نام دارد و در گذشته محل سکونت رسمی تزارهای روسیه بوده‌ است.

مونا فرجاد در کلیسای کازان

مونا فرجاد در روسیه

مونا و مارال فرجاد دختران هنرمند جلیل فرجاد بازیگر مشهور کشورمان هستند که از دوران کودکی به واسطه حرفه پدر با دنیای هنر به خوبی آشنا هستند . مونا فرجاد بازیگری را زودتر از خواهرش درحالی که تنها دو سال داشت آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفته است. مارال نیز بازیگری را از سال ۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد و حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد.

مارال فرجاد

مارال و مونا فرجاد در کنار مادرشان

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  گفتگوی جالب با نیوشا ضیغمی بازیگر زن در روز تولدش درباره لنا و بازیگری +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :