حواشی جالب از حضور چهره ها در روز سوم و چهارم جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ +تصاویر

حواشی جالب از حضور چهره ها در روز سوم و چهارم جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ +تصاویر سینمای ایران و جهان

از چهره های حاضر در سومین و چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر که سوژه عکاسان حاضر در پردیس چارسو شده بود نیکی کریمی و پارسا پیروز فر هنرمندان مطرح کشورمان بودند

در سومین و چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ هنرمندان و چهره های معروف ایرانی در پردیس چارسو حضور یافتند. از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم می توان به نیکی کریمی , پارسا پیروز فر , حبیب رضایی , سهیل مستجابیان , زیبا کرمعلی و مادرش , مهسا باقری , بیتا بیگی , نوید محمدزاده , مهراوه شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان , فرشته حسینی , تینا پاکروان , نگار جواهریان , شبنم قلی خانی , لاله اسکندری , الهام کردا و …حضور داشتند. در ادامه تصاویر سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر را در نیک صالحی مشاهده کنید

هنرمندان در جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷

برنامه‌های کارگاهی و نشست‌های تخصصی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه در بخش «دارالفنون» ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ با کارگاه فیلمبرداری لوکا بیگاتزی در سالن شماره ۴ پردیس سینمایی چارسو آغاز می‌شود و در ادامه نشست «سینما، جهانی شدن، هویت» با حضور شهاب اسفندیاری در همین سالن ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۳ برای هنرجویان «دارالفنون» برگزار می‌ شود.

زیباکرمعلی و مادرش

فرشته حسینی

الهام کردا

نگار جواهریان

در گذر اجتماعات پردیس سینمایی چارسو در ساعت ۱۵ تا ۱۷ نشست «استاندارد فنی ارائه برنامه‌ها جهت فروش بین المللی (زیرنویس و آماده سازی)» با حضور وحید قطبی زاده و افشین اسدزاده برگزار می‌ شود و ساعت ۱۷ تا ۱۹ نیز در سالن شماره ۳ سینما فلسطین، پیمان قاسم خانی در کارگاه «انتقال تجربه» با علاقه‌مندان گفتگو می‌ کند.

نیکی کریمی

زیبا کرمعلی و مادرش

سهیل مستجابیان

بیتا بیگی

حضور چهره های مشهور در جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷

نشست مطبوعاتی با حضور آندرئا پاللائورو فیلمنامه نویس و کارگردان نیز ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در گذر اجتماعات چارسو برگزار می‌ شود و پس از آن در ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ کارگاه تخصصی طراحی صحنه زیلکه بوئر طراح صحنه آلمانی در سالن شماره ۲ چارسو برپا می‌ شود.

مهسا باقری

مهراوه شریفی نیا

نوید محمدزاده

لاله اسکندری

هنرجویان بخش «دارالفنون» نیز می‌ توانند در ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ در نشست «انتقال تجربه» که در گذر اجتماعات واقع در طبقه ۷ چارسو برگزار می‌ شود، شرکت کنند.

پارسا پیروزفر

فرشته حسینی

شبنم قلی خانی

تینا پاکروان

فیلم «طلسم» در بخش کلاسیک‌ های مرمت شده ایرانی نیز طی مراسم ویژه‌ ای ساعت ۲۲:۱۵ در سالن شماره ۱ سینما فلسطین روی پرده می‌ رود.

نوید محمدزاده

مهراوه شریفی نیا

سهیل مستجابیان

باشگاه خبرنگاران , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  مراسم قرعه کشی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر!
تاریخ بروزرسانی : 2019-04-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi