تولد مهتاب کرامتی در پشت صحنه سریال رقص روی شیشه +تصاویر

تولد مهتاب کرامتی در پشت صحنه سریال رقص روی شیشه +تصاویر سینمای ایران و جهان

جشن تولد ۴۸ سالگی مهتاب کرامتی بازیگر مشهور کشورمان در پشت صحنه سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه برگزار شد

مهتاب کرامتی بازیگر زیبا روی ایرانی که پله های ترقی را به آرامی و به دور از حاشیه طی کرده است به تازگی تولد ۴۸ سالگی اش را جشن گرفته است. این بازیگر توانای ایرانی سفیر حسن نیت و صلح یونیسف می باشد و در فیلم بیست موفق شده است جایزه بهترین بازیگر مکمل زن را در جشنواره فیلم فجر به دست آورد. وی به تازگی در فیلم  رقص روی شیشه مشغول به هنرنمایی است و به همین خاطر همکارانش برای وی جشن تولدی ترتیب داده اند. در ادامه تصاویر تولد مهتاب کرامتی را در نیک صالحی می بینید

عکس های تولد مهتاب کرامتی

سریال «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه این روزها در حال تصویربرداری برای شبکه نمایش خانگی است. مهتاب کرامتی از بازیگران این سریال است که تولدش در پشت صحنه این مجموعه برگزار شد.

حبیب مجیدی، عکاس سینما، عکسی از جشن و کیک تولد مهتاب کرامتی را به همراه مهدی گلستانه، کارگردان «رقص روی شیشه»، در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی و مهدی گلستانه

تولد مهتاب کرامتی

جشن تولد ۴۸ سالگی مهتاب کرامتی

تولد مهتاب کرامتی در اینستاگرامش

مهتاب کرامتی در اینستاگرامش نوشت : روزتون بخیر …ممنونم از همه دوستان و همکاران عزیز که تولدم رو تبریک گفتید و این روز را برایم زیباتر کردید??? .این عکس از مجموعه جدید دوست عزیزم پیام ایرایی است که به تازگی دو نمایشگاه موفق را پشت سر گذاشته …ممنونم پیام جان?پ ن: گریم از افروز بوجاریای نازنینم

تولد مهتاب کرامتی

عکسی که مهتاب کرامتی به بهانه تولدش منتشر کرده

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی یکی از مشهورترین بازیگران زن ایرانی ۲۵ مهرماه ۱۳۴۹ در تهران متولد شد. ایفای نقش هلن در مجموعه تاریخی «اصحاب کف» اولین تجربه بازیگری‌اش بود. بعد از آن مسیر موفقیت را به‌ آرامی و سر حوصله طی کرد. وی هیچ‌ گاه به حاشیه و تکرار نیفتاده، زیرا که همیشه در انتخاب نقش‌ها و تمرکز روی فعالیت هنری حساسیت بالای به خرج داده است.

تولد مهتاب کرامتی

عکس های مهتاب کرامتی

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی در سریال خاک سرخ

شاید بزرگ‌تر ها او را در فیلم دوست‌ داشتنی «مرد بارانی» به یاد آورند. یا «زن‌ها فرشته‌اند» و جلوتر که بیایم فیلم‌هایی مثل «اسب حیوان نجیبی است» و «عصر یخبندان». او به‌ تازگی تجربه تهیه‌ کنندگی را هم در مستند پرفروش «صفر تا سکو» به دست آورده است.

تولد مهتاب کرامتی

تصاویر مهتاب کرامتی

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی و ژاله علو

تولد مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی

خبر آنلاین , صحفه شخصی مهتاب کرامتی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-18 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :