پرستو صالحی و بهنوش بختیاری در اکران مردمی فیلم تخته گاز +تصاویر

پرستو صالحی و بهنوش بختیاری در اکران مردمی فیلم تخته گاز +تصاویرسینمای ایران و جهان

بهنوش بختیاری به همراه پرستو صالحی بازیگران سرشناس کشورمان در اکران مردمی فیلم سینمایی تخته گاز در سینما آزادی حضور یافته اند

پرستو صالحی تازه عروس سینمای ایران دیشب به همراه بهنوش بختیاری در اکران مردمی فیلم سینمایی تخته گاز به کارگردانی محمد آهنگرانی در سینما آزادی حضور یافته است. گفتنی است پرستو صالحی از بازیگران این فیلم می باشد. فیلم تخته گاز فیلمی در ژانر کمدی اجتماعی می باشد. در ادامه تصاویر اکران مردمی فیلم سینمایی تخته گاز را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران فیلم تخته گاز

«تخته گاز» جدیدترین فیلم سینمایی ساخته شده توسط محمد آهنگرانی یک کمدی – اجتماعی است، و در خلاصه داستانش آمده:《سلیمان 》قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می راند چرا که به هزار و یک دلیل زیر سوال قرار گرفته شده و خود او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود بر آمده است و در این مابین  فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبین به ارمغان می آورد و در این مسیر فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارد و در ایستگاه های مختلف خنده توقفی می کند.

فیلم تخته گاز

پرستو صالحی و بهنوش بختیاری

فیلم تخته گاز

عکس های پرستو صالحی در اکران تخته گاز

فیلم تخته گاز

بهنوش بختیاری بازیگر ایرانی

فیلم تخته گاز

تیپ متفاوت بهنوش بختیاری

بازیگران فیلم تخته گاز

سام درخشانی، کامبیز دیرباز، الهام حمیدی، لیلا اوتادی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌ خواه و داریوش فرهنگ و (با حضور) نفیسه روشن، نیما شاهرخ‌ شاهی و پرستو صالحی و ساقی زینتی (با معرفی) امیر علی معروف دیگر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

فیلم تخته گاز

پرستو صالحی بازیگر تخته گاز

فیلم تخته گاز

بهنوش بختیاری در اکران فیلم تخته گاز

در این فیلم همچنین بازیگرانی چون عباس محبوب، مجید شهریاری، اسدا… یکتا، سیامک اشعریون، صبا گرگین‌ پور، عادل حبیب زاده ،عرفان حسینی ،عادل سیفی، شادی قنبری، فاطمه ابراهیمی، امیر جوانمرد، حمید عجمی، فاطمه مجلسی، یعقوب جعفری نیز به ایفای نقش می‌ پردازند.

فیلم تخته گاز

بهنوش بختیاری

پرستو صالحی و بهنوش بختیاری در اکران مردمی فیلم تخته گاز +تصاویر

تیپ زیبای پرستو صالحی

فیلم تخته گاز

بهنوش بختیاری

تسنیم , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  اکران خصوصی فیلم سینمایی خجالت نکش با حضور عروس و داماد جدید سینما
تاریخ بروزرسانی : 2019-01-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو