عکس های افسانه پاکرو و یوسف چیم در اکران خصوصی فیلم ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان در استانبول

عکس های افسانه پاکرو و یوسف چیم در اکران خصوصی فیلم ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان در استانبول سینمای ایران و جهان

افسانه پاکرو بازیگر کشورمان به همراه یوسف چیم هنرپیشه محبوب ترک در مراسم گالا یا فرش قرمز فیلم ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان در مرکز خرید کانیون در استانبول ترکیه حضور یافتند

در مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان که محصول مشترک ایران و ترکیه می باشد و این مراسم در این کشور به مراسم گالا یعنی فرش قرمز شناخته می شود چهره های مشهور ترک و افسانه پاکرو و یوسف چیم بازیگران اصلی این فیلم حضور داشتند. در ادامه تصاویر اکران خصوصی اولین فیلم محصول مشترک ایران و ترکیه بعد از حدود ۴۰ سال را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های افسانه پاکرو و یوسف چیم

اکران خصوصی فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان»، محصول مشترک سینمای ترکیه و ایران به کارگردانی مهرداد غفارزاده با حضور هنرمندان مشهور در مرکز خرید کانیون استانبول برگزار شد.

اکران فیلم ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان

افسانه پاکرو در کنار بازیگران ترک

عکس های افسانه پاکرو و یوسف چیم

این فیلم تجاری و محصول مشترک ترکیه و ایران است که ۷۰ درصد داستان فیلم در استانبول فیلمبردای شده است. بازیگران ایرانی این اثر را پژمان بازغی، افسانه پاکرو، امید روحانی، سارا احمدی، فرناز محمودی، آیتک جاوید و بازیگران ترکیه: یوسف چیم (yusuf çim)، علی بوراک جیلان (ali burak ceylan)، هازال تورسان (hazal tuesan)، آیشن اینجی (aysen inci)، سمرا دینجر (samra dincer)، الیف ارول (elif erol) تشکیل می‌ دهند.

افسانه پاکرو و بازیگران ترک

اکران ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان

افسانه پاکرو در کنار هنرپیشه های مشهور ترک

افسانه پاکرو و یوسف چیم در ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان

در خلاصه داستان این اثر آمده است: “امره”جوان خوش صدا با دوست نزدیکش “هاکان” به عنوان پیک موتوری توزیع غذای یک رستوران در استانبول کار می‌کنند، امره رابطه‌ای صمیمی با مادرش دارد و هرازگاه برای کودکان پرورشگاه بچه‌های بهشت کنسرت‌های تک نفره اجرا می‌کند و مورد علاقه بچه‌های بی‌سرپرست آنجاست، در همین روزها دختری ایرانی به نام “دلارا” همراه برادرش “حامد” به استانبول می‌آیند که به توصیه پدرشان شعبه‌ای از کارخانه‌ای را که صنعت خانوادگی‌شان است، در استانبول تاسیس کنند، از سوی دیگر هاکان با فیلمبرداری از امره و پخش فیلم در فضای مجازی باعث معروفیت او می‌شود.

افسانه پاکرو و یوسف چیم

افسانه پاکرو

زنی به نام “سارا” که دلال فروش املاک است، محل پرورشگاه بچه‌های بهشت را می‌خواهد با ترفندهای مختلف به دلارا بفروشد و امره که حامی کودکان پرورشگاه است ، با فروش پرورشگاه مخالفت میکند و حامد و دلارا درگیر ماجرایی ناخواسته می‌شوند و ….

اکران فیلم ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان

بازیگران مشهور ترک

افسانه پاکرو و یوسف چیم بازیگر ترک

هنر انلاین , صحفه شخصی افسانه پاکرو

همچنین بخوانید :  مهناز افشار با تیپ متفاوت در اکران خانه ای در خیابان چهل و یکم +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-03-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :