تبریک سالروز میلاد مسیح به سبک چهره های مشهور ایرانی از گلشید تا سحر

تبریک سالروز میلاد مسیح به سبک چهره های مشهور ایرانی از گلشید تا سحر سینمای ایران و جهان

٢۵ دسامبر سالروز میلاد حضرت عیسى (ع) می باشد که برخی از چهره های سرشناس کشورمان این روز را به هموطنان مسیحی در ایران و سرتاسر جهان تبریک گفته اند.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت عیسی (ع) برخی از چهره های مشهور ایرانی این روز را به عزیزان مسیحی تبریک گفته اند از جمله شهرزاد عبدالمجید , گلشید بحرایی , الهام پاوه نژاد , سحر جعفری جوزانی , تهمینه میلانی , الهه فرشچی , پرستو صالحی , آزاده نامداری , ماه چهره خلیلی که در ادامه متن تبریک این عزیزان به مناسبت میلاد مسیح را مشاهده می کنید با ما همراه شوید.

تبریک بازیگران برای میلاد مسیح

چهره ها سرشناس ایرانی به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت عیسی (ع) با انتشار تصاویری در صحفه شخصی خود این روز را تبریک گفتند.

شهرزاد عبدالمجید نوشت : میشود مسیح رو خالصانه دوست داشت وبه او احترام گذاشت،، روز میلاد مسیح بر همه عزیزان مسیحی مبارک???????

شهرزاد عبدالمجید

گلشید بحرایی نوشت :تولد حضرت مسیح بر دوستدارانش مبارک..
Merry christmas ?❄️???????????????????????

گلشید بحرایی

فقیهه سلطانی نوشت : سلام (خدا) بر من، در آن روز که متولد شدم و در آن روز که می میرم. و آن روز که زنده برانگیخته خواهم شد». میلاد مسیح مهربانیها بر تمام دوست دارانش مبارک ??

فقیهه سلطانی

الهام پاوه نژاد نوشت :.میلاد حضرت مسیح بر همه‌ی مسیحیان مبارک…با آرزوی صلح و آرامش در جهان جنگ و تاریک و تلخکامی….تصویر از نقاشی کاری زیبا از #رافائل

الهام پاوه نژاد

سحر جعفری جوزانی نوشت : ???????

سحر جعفری جوزانی

تهمینه میلانی نوشت :تبریک به مسیحیان عزیز در سراسر جهان

تهمینه میلانی

الهه فرشچی نوشت : All I want for #Christmas is ……
Love ?! ❤️
Merry Christmas to everyone ! ???

الهه فرشچی

تبریک چهره ها برای میلاد مسیح و سال نو میلادی

پرستو صالحی نوشت : که اینک باکره آبستن شد پسری خواهد زائید و نام او را عمانوئیل خواهند خواند که تفسیرش این است *خدا با ما *
میلاد عیسی مسیح مبارک باد ???

پرستو صالحی

آزاده نامداری نوشت : سلام.سال نو میلادی ومیلاد حضرت مسیح رو به همه،بخصوص هموطنان مسیحی عزیز تبریک میگم.امیدوارم سال۲۰۲۰مثل اسمش قشنگ باشه،بدون جنگ ونفرت وخشونت،سرشار از تولد،گفتگو،امنیت،آرامش،دوستی ادیان،سال خوشحالی وقهقهه زدن کودکانمون❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

آزاده نامداری

ماه چهره خلیلی نوشت  😕 #میلاد_حضرت_مسیح_مبارک #کریسمس۲۰۱۹ #کریسمس_مبارک “داوری نکنید تا بر شما داوری نشود. زیرا به همان‌گونه که بر دیگران داوری کنید، بر شما نیز داوری خواهد شد و با همان پیمانه که وزن کنید، برای شما وزن خواهد شد.
بخواهید، که به شما داده خواهد شد؛ بجویید، که خواهید یافت؛ بکوبید، که در به رویتان گشوده خواهد شد. زیرا هر که بخواهد، به دست آوَرَد و هر که بجوید، یابد و هر که بکوبد، در به رویش گشوده شود. پس با مردم همان‌گونه رفتار کنید که می‌خواهید با شما رفتار کنند.” #انجیل_متی”

ماه چهره خلیلی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  استایل‌ های زیبای بازیگران سریال مانکن از نازنین تا نفیسه و لیندا
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :