بیوگرافی مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان سریال بانوی عمارت

بیوگرافی مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان سریال بانوی عمارت سینمای ایران و جهان

مریم مومن ستاره زیباروی آسمان هنر ایران که با سریال بانوی عمارت و نقش فخز الزمان به اوج شهرت رسید در این سریال با بازیگران مطرحی همکاری کرد که برای او تجربه خوبی بوده است.

مریم مومن بازیگر جوان و آینده دار سریال بانوی عمارت که با این سریال به اوج شهرت رسید هم اکنون دانشجوی رشته بازیگری است وی می خواهد تحصیلات رشته مورد علاقه اش را نیز دنبال کند. این بازیگر که به جز تئاتر دانشگاه سابقه هیچ بازی نداشته بود به سریال بانوی پیوست و توانست نقش ماندگار از خود به جای بگذارد. در ادامه بیوگرافی مریم مومن بازیگر جذاب کشورمان را در نیک صالحی بخوانید

بیوگرافی مریم مومن بازیگر جوان

مریم مومن در سال ۱۳۷۷ در مشگین شهر متولد شده است. این بازیگر جوان در حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری است. وی فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و سریال بانوی عمارت اولین کار تلویزیونی اوست. او در حال حاضر مجرد است.

یکی از بازیگرانی که در سریال بانوی عمارت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت بازیگر نقش فخرالزمان بود که بازی او از سوی مخاطبان این سریال مورد توجه قرار گرفت و پیگیری ها برای شناخت بازیگر این نقش زیاد شد.

مریم مومن

مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت است که برای اولین بار در این نقش جلوی دوربین رفت و در اولین تجربه بازیگری توانست نگاه های زیادی را به سمت خود جلب کند. او در اولین تجربه بازیگری در نقشی محوری در سریال بانوی عمارت جلوی دوربین رفت و از تجربه چهره های باسابقه این عرصه استفاده کرد.

عکس های مریم مومن

بیوگرافی مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

نظر عزیزالله حمیدنژاد کارگردان بانوی عمارت درباره بازی مریم مومن

مریم مومن و عزیزالله حمیدنژاد

خانم مریم مومن از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری و دیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ،ای اولین تصاویر از ایشان است که منتشر میشود، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امیدوارم خانم مریم مومن با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد.

شبنم فرشادجو و مریم مومن

مریم مومن درباره‌ی شخصیت فخرالزمان که به او سپرده شده، می‌ گوید :

من با اعتماد کامل و با چشمان بسته شخصیت فخری را پذیرفتم. هیچ چیز از شخصیت فخری نمی‌دانستم من حتی تا پایان تصویربرداری شخصیت کامل فخری را نمی‌دانستم و اجازه خواندن فیلمنامه را نداشتم

مریم مومن در بانوی عمارت

چرا که آقای حمیدنژاد معتقد بودند من سکانس به سکانس با شخصیت فخری و واقعیت فخری باید آشنا شوم. این نشان می‌دهد که من چقدر اعتماد کامل به کارگردان داشته‌ام و هرچه دارم از تلاش‌های ایشان است.

مریم مومن در جشن حافظ

مریم مومن درباره چگونگی انتخاب او به عنوان نقش فخری می گوید :

همچنین بخوانید :  عکس های بازیگران زن سریال نیاز در پشت صحنه سریال

من واقعا نمی‌دانم چگونه برای این نقش انتخاب شدم، اما بیش از هر چیزی اطلاعیه یک تست بازیگری
را دیدم که در آن مطرح شده بود به یک بازیگر خانم با این رده سنی نیاز داریم.
با توجه به اینکه من تست‌های دیگری را هم رفته بودم و آنها را تجربه کرده بودم احساس
می‌کردم این تست نیز سرکاری است و قرار است سوء استفاده مالی شود.

مریم مومن

بیوگرافی مریم مومن و ورود وی به دنیای بازیگری

از طرفی من به این اعتقاد نداشتم این که می‌گویند، برای اینکه وارد دنیای بازیگری شوی باید کلاس‌های
بسیاری را دوره ببینید. برای تست این مجموعه نیز دو عکس سنتی ارسال کرده بودم و منتظر بودم
تا نتیجه را اعلام کنند، صبح آن روز قرار بود برای جواب به دفتر این مجموعه بروم اما
این کار را نکردم، عصر همان روز با من تماس گرفتند که چرا برای جواب‌دهی به دفترشان نرفتم.

مریم مومن و پانته آ بهرام

آنجا بود که احساس بدی نداشتم و حتی به این هم فکر کردم که اگر دوره بازیگری و کلاس هم گذاشته شود آن را می پذیرم، در واقع با چشمان بسته این کار را پذیرفتم. قرار ملاقات گذاشته شد و من به دفتر آقای حمید نژاد آمدم، سپس تست های مختلفی برای بازیگری از من گرفته شد و بیرون آمدم.

مریم مومن بازیگر جوان

دوباره این حس را داشتم که این هم مثل تست‌های قبلی خروجی نخواهد داشت در مترو بودم
که با من تماس گرفته شد که برای قرار داد به دفترشان بروم، حتی نمی‌دانستم قرار است
چه نقشی را ایفا کنم.

پس از آن بود که با خوشحالی و حتی گریه به خانه رفتم، مادرم نگران بود که چه اتفاقی برایم افتاده است و من گفتم باورم نمی‌شود که پس از این همه تلاش قرار است به آرزویم برسم.

عکس های اینستاگرام مریم مومن

سپس به صحبت‌های اولیه، تمرین به این نقطه رسیدیم که برای نقش فخرالزمان انتخاب شدم. از همان ابتدا دیالوگ‌های مربوط به تست شخصیت فخرالزمان را از من تست گرفتند.

وب‌سایت پارسی نو

تاریخ بروزرسانی : 2019-12-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi