بهرام رادان چرا پیشنهاد بازی در کار جدید منوچهر هادی را نپذیرفت؟!

بهرام رادان چرا پیشنهاد بازی در کار جدید منوچهر هادی را نپذیرفت؟! سینمای ایران و جهان

من هم با بهرام تماس گرفتم و صحبت کردیم وهمان ابتدا گفت من نمایش خانگی فعلا کار نمیکنم من هم از ایشان خواستم که فیلمنامه را مطالعه کند و نقشی جذاب که بعد از ساخت خواهید دید را مقابل نقش جذاب دیگری که رضای عزیز گلزار قرارداد بسته را بازی کند. بهرام قبول کرد.

بهرام رادان که تا به‌ حال در هیچ سریال شبکه نمایش خانگی حضور نداشته است، پیشنهاد بازی در سریال «دل»، تازه‌ترین اثر منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی را رد کرد. با این شرایط، او تنها بازیگری است که همچنان بازیگری در سینما را ادامه می‌دهد و از حضور در سریال‌ها پرهیز کرده است.

بهرام رادان هنرپیشه سینما

بهرام رادان بازیگر سینما

با گسترش تولید سریال‌های ویژه شبکه نمایش خانگی، بازیگران سینما یکی بعد از دیگری جذب این عرصه شدند.
در این میان بهرام رادان تنها چهره مطرحی است که تاکنون به حضور در مجموعه‌های شبکه خانگی رضایت نداده است.

باید دید آیا او در آینده نیز به پیشنهادات گوناگون رسانه خانگی و تولیدات صداوسیما جواب منفی خواهد داد یا یکی از این تولیدات بالاخره این بازیگر سینمای ایران را جذب خود خواهد کرد؟

بهرام رادان بازیگر مشهور سینما

منوچهر هادی کارگردان سینما

درباره پیشنهاد منوچهر هادی به بهرام رادان بیشتر بدانید

منوچهر هادی کارگردان موفق فیلم هایی همچون آینه بغل ، من سالوادور نیستم ، کارگر ساده نیازمندیم و… با انتشار تصویر زیر به ماجرای پیشنهاد به بهرام رادان برای سریال جدیدش به نام “دل” پرداخت و نوشت :

بهرام رادان و محمدرضا گلزار

خبرگزاری ها اخباری مبنی بر رد پیشنهاد بهرام رادان به منوچهر هادی برای حضور در پروژه سنگین و پر بازیگر دل را کار کرده اند که جای تعجب دارد. البته که حق هر بازیگری است که به پیشنهاد یک پروژه فکر کند و بعد پاسخ مثبت یا منفی بدهد. من هم با بهرام تماس گرفتم و صحبت کردیم وهمان ابتدا گفت من نمایش خانگی فعلا کار نمیکنم من هم از ایشان خواستم که فیلمنامه را مطالعه کند و نقشی جذاب که بعد از ساخت خواهید دید را مقابل نقش جذاب دیگری که رضای عزیز گلزار قرارداد بسته را بازی کند.
بهرام قبول کرد.

همچنین بخوانید :  اكران مردمى فيلم سینمایی خالتور با حضور بازیگران زن معروف!

هفته بعد که تماس گرفتم با بهرام گفت منوچهر جان به شدت در گیر کار جیرانی هستم
بعد هم یک قرارداد سینمایی دیگر دارم و بعد هم درحال مذاکره با دو پروژه دیگر سینمایی هستم و گفتند که متاسفانه هنوز فیلمنامه را مطالعه نکردند.

مذاکره با بهرام رادان

مذاکره ما همینجا به اتمام رسید و این اتفاق کاملا طبیعی است در حرفه ما و بازیگر دیگری جایگزین خواهد شد اتفاقا سال گذشته بهرام با من تماس گرفت و ازمن دعوت کرد به دفترش بروم و مذاکراتی را برای شروع یک کار انجام بدهیم که من مشغول کار در پروژه دیگری بودم و وقت نشد که همدیگر رو ببینیم حال می‌شود گفت منوچهر هادی پیشنهاد بهرام رادان را رد کرده است؟ در آتش بس دو رضای گلزار عزیز نرفتند و بهرام رادان دوست داشتنی با احترام جایگزین شدند که خیلی طبیعی است. البته که در کنار هم قرار گرفتن این دو بازیگر باتجربه و جذاب کار ساده ای نیست و هرکدام شرایطی دارند که کاملا هم بجاست.

در سریال عاشقانه نیز با بازیگران دیگری مذاکره کرده بودیم که به دلایل مختلف امکان همکاری میسر نشد و ترکیب نهایی چیزی شد که دیدید. ولی این مدل پوشش خبری کمی شیطنت در آن احساس می‌شود. آرزوی موفقیت برای بهرام دارم و باز هم اگر در کارهای دیگرم نقشی در خور ایشان باشد پیشنهاد خواهم داد و ایشان مختار هستند همکاری کنند و یا پیشنهاد مرا رد کنند.

تا کنون رضا گلزار و ساره بیات بازیگرانی هستند که قرارداد بسته اند.
بابک کایدان نگارش فیلمنامه را به عهده دارد و ایرج محمدی نیز تهیه کننده کار هستند.

موسسه هنرنمایی پارسیان سرمایه گذار و مجری طرح پروژه می‌باشد.
این اولین حاشیه برای این پروژه عظیم و پر بازیگر بود و قطعا آخری هم نیست.

منوچهر هادی و محمدرضا گلزار و بهرام افشاری

خبرآنلاین – نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-04-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :