بهاره کیان افشار در اکران مردمی فیلم سینمایی «کمدی انسانی»

بهاره کیان افشار در اکران مردمی فیلم سینمایی «کمدی انسانی» سینمای ایران و جهان

بهاره کیان افشار بازیگر کمدی انسانی , براساس این گزارش،«کمدی انسانی» که در گروه آزادی این روزها روی پرده است و در همین ابتدای اکران خود توانسته مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

بهاره کیان افشار بازیگر کمدی انسانی

بهاره کیان افشار بازیگر کمدی انسانی , شب گذشته بهاره کیان افشار بازیگر سینما که در فیلم «کمدی انسانی» ایفای نقش کرده است به همراه مردم به تماشای این فیلم نشست و بیش از یک ساعت با مخاطبانش مشغول گفتگو و گرفتن عکس یادگاری بود.

براساس این گزارش،«کمدی انسانی» که در گروه آزادی این روزها روی پرده است و در همین ابتدای اکران خود توانسته مورد توجه مخاطبان قرار گیرد، پربازیگرترین فیلم زمستان محسوب می شود و داستان پراوج و فرود زندگی فردی را روایت می‌کند که سعی زیادی دارد که همرنگ جماعت شود اما این همرنگی دردسرهایی گاه تراژیک و گاه کمیک را به دنبال دارد.

علیرضا شجاع نوری ، نیکی کریمی و فرخ نعمتی از نسل بازیگران پیشکسوت، هومن سیدی ، لیلا زارع و بهاره کیان افشار از نسل بازیگران جوان و چهره هایی که در آغاز راه توانمندی خود را به اثبات رسانده اند مانند آرمان درویش و نسل چهارم نوآمده و نوجوان بازیگری نظیر ایلیا نصراللهی ترکیب بازیگران «کمدی انسانی» را شکل می‌دهند.

همچنین بخوانید :  مهناز افشار و همسرش یاسین رامین در اکران خصوصی نهنگ عنبر!+تصاویر

تصاویر بهاره کیان افشار بازیگر کمدی انسانی

بهاره کیان افشار بازیگر فیلم کمدی انسانی

سلفی بهاره کیان افشار با مخاطبان

بهاره کیان افشار بازیگر فیلم سینمایی کمدی انسانی

بهاره کیان افشار در اکران مردمی کمدی انسانی

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر سینما

سینما تیکت

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :