“بن افلک” در انتظار تولد دومین فرزندش

“بن افلک” در انتظار تولد دومین فرزندشسینمای ایران و جهان

“بن افلک” در انتظار تولد دومین فرزندشReviewed by Afshari on Jul 19Rating: ایسکانیوز: “ویکتور گاربر” هنرپیشه هالیوودی و دوست “بن افلک” طی بیانیه ای اعلام کرد: بن و “جنیفر گارنر” زوج هالیوودی انتظار تولد دومین فرزند خود را می کشند. به نقل از هالیوود ریپورترز؛ رسانه های خبری اوایل این ماه اعلام کرده بودند که […]

"بن افلک" در انتظار تولد دومین فرزندشReviewed by Afshari on Jul 19Rating:

ایسکانیوز: “ویکتور گاربر” هنرپیشه هالیوودی و دوست “بن افلک” طی بیانیه ای اعلام کرد: بن و “جنیفر گارنر” زوج هالیوودی انتظار تولد دومین فرزند خود را می کشند.
به نقل از هالیوود ریپورترز؛ رسانه های خبری اوایل این ماه اعلام کرده بودند که “جنیفر گارنر” باردار است اما سخنگوی “بن افلک” از تایید یا تکذیب این خبر سر باز زد.
هم اکنون “ویکتور گاربر” هم بازی “جنیفر گارنر” که در سال ۲۰۰۵ به عنوان شاهد در مراسم عروسی این زوج شرکت کرده بود، این خبر را تایید کرد و افزود: “جنیفر گارنر” باردار است.
“جنیفر گارنر” در دسامبر ۲۰۰۵ اولین فرزند خود را که دختری به نام ویالت است، به دنیا آورد.
“بن افلک” بازیگر، فیلم نامه نویس، کارگردان، تهیه کننده آمریکایی۱۵ آگوست ۱۹۷۲ در “برکلی” کالیفرنیا به دنیا آمد.
بـن در کـودکـی نـیـز بـازیـگـری می کــرد. وی در ســـریــال”سفر میمی” نقش آفرینی کرده است.پـس از نـویسندگی فیلم “شکار” بـه کـمـکدوست صمیمیش “مت دامون” به شهرت دست یافت. همچنین بن یک فعال سیاسی بوده و هوادار دموکراتها است./۱۲۰

همچنین بخوانید :  متن عاشقانه روناک یونسی برای روز تولد همسرش + تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2008-07-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو