هواوی

حضور افسانه کمالی و محمدرضا غفاری در برنامه زنده رود!

حضور افسانه کمالی و محمدرضا غفاری در برنامه زنده رود! سینمای ایران و جهان

برنامه زنده رود , سریال «سایه‌بان» با خط محوری جوانمردی و همدلی جوانان شکل گرفته و در لوکیشن های مختلفی در تهران و گرجستان فیلمبرداری شده است.

افسانه کمالی و محمدرضا غفاری در برنامه زنده رود

در این مطلب عکس هایی از حضور افسانه کمالی و محمدرضا غفاری بازیگران سریال سایه بان در برنامه زنده رود شکبه اصفهان که امروز جمعه هفدهم آذرماه به روی آنتن رفت ، آورده ایم .

سریال «سایه‌بان» با خط محوری جوانمردی و همدلی جوانان شکل گرفته و در لوکیشن های مختلفی در تهران و گرجستان فیلمبرداری شده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده:

«سایه‌بان قصه ی زندگی امروز ما و شماست، دو رفیق که در منطقه‌ای کارگر نشین بزرگ شده‌اند، تا پای جان تلاش می‌کنند که چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند.
ایستاده‌اند در برابر سرنوشت سرکش. عشق و ایمان ، خون می شود در رگهایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر، اما زخمی در راه است، زخمی که سنگ محکیست برای رفاقت دیرینه شان …»

عوامل سریال سایه بان :

تهیه کننده: نوید محمودی
کارگردان: جمشید محمودی
نویسندگان: سعید دولتخانی، جمشید محمودی

بازیگران: امین تارخ ، هستی مهدوی فر ، محمدرضا غفاری، مجتبی پیرزاده، محمد ولی زادگان، رویا جاویدنیا، افسانه کمالی، حسام محمودی، سینا مهراد، افشین اخلاقی، زهرا بهروز منش، علیرضا ثانی فر، سجاد دیر مینا، پیمان مقدمی و علی غلامی با حضور پریوش نظریه، رویا تیموریان، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، محمد عمرانی و با هنرمندی کامران تفتی و آناهیتا افشار

تصاویر افسانه کمالی و محمدرضا غفاری در برنامه زنده رود

افسانه کمالی بازیگر سریال سایه بان

محمدرضا غفاری بازیگر نقش آرمان در سریال سایه بان

پیمان طالبی مجری برنامه زنده رود

محمدرضا غفاری و افسانه کمالی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

بازیگرانی که نقش روحانی بازی کردن از رضا گلزار تا محسن تنابنده
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :